Wpis z mikrobloga

Nie pamięta, że ich gówniana armia stacjonowała pod Berlinem dzięki 78 konwojom arktycznym i ekwiwalentowi 700 miliardów dzisiejszych dolarów w lend-lease od USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ish_waw: Kurła ale t-34 luczszy w mirie, a samoloty? Aircobry i b-25 xD a ciężarówki? Amerykańskie, konserwy? Amerykańskie xD od 40 do 70% metali kolorowych to był lend lease, ale ciiii, Sojuz bolszaja strana!
  • Odpowiedz
@Beefandfish: No ładnie pięknie ale czemu po wojnie alianci pozwolili ZSRR zająć tak rozległą strefę wpływu skoro Stalin nie miał sprzętu,wojska i hajsu?Pragne Ci przypomnieć ze Amerykanie i Anglicy bali się konfrontacji z nimi,pewnie wszyscy byli wykończeni po tylu latach wojny ale co im szkodziło ZSRR usadzić na dupie skoro to było takie proste?
  • Odpowiedz
@Kranolud: Warto wspomnieć, że Ameryka oficjalnie i otwarcie przyznaje się do przekazywania Ukrainie danych wywiadowczych(choćby lokalizacja krążownika Moskwa), a ruskie robaki mogą się w związku z tym jedynie zesrać xD
  • Odpowiedz
@Janusz4448: czy ja gdzieś napisałem że w potencjalnym przedłużeniu drugiej wojny światowej USA i UK by zmioty kacapów? Zadajesz sobie pytania i sam na nie odpowiadasz, trochę nie rozumiem twojego wpisu. Ja napisałem tylko że mit potężnej armii czerwonej stworzyli właśnie alianci pompując w nich kabzę i sprzęt w niewyobrażalnej ilości. Co by było gdyby nie ma dla mnie znaczenia.
  • Odpowiedz