Wpis z mikrobloga

@WujekJack: a co cię tam obchodza jej wymagania? xD
Rynek zweryfikuje, jeżeli coś ze sobą reprezentuje to tacy jak w opisie, a nawet jeszcze lepsi, będą się na nią rzucać. A jak nie to cóż... Co mnie to ¯\_(ツ)_/¯

wykopki też pewnie maja wymagania co do wagi i urody kobiet, a jak nie mają to sami siebie oszukują
  • Odpowiedz
@ChrisFella: Na upartego to może występować i u dwudziestek, ale biorąc pod uwagę, że kobiety z menopauzą przed czterdziestką stanowią 1%, a przed trzydziestką 0,1
https://portal.abczdrowie.pl/przedwczesna-menopauza-gdy-majac-30-lat-przekwitasz#
to używanie tego jako argumentu/pocisku jest tylko i wyłącznie robieniem z siebie pośmiewiska. To tak, jakby ktoś wziął dane o facetach przed trzydziestką z problemami z erekcją i traktował to jako podstawę do ciśnięcia wszystkich typów w tym wieku xD
  • Odpowiedz
@ChrisFella: Ale że o co ty się pajacyku sprułeś z tym "żałosne"? xD To o robieniu z siebie pośmiewiska było o @WujekJack, jakbyś nie zatrybił xD I co mi po tym wykresie? Ze faceci dłużej zachowują zdolności rozpłodowe? Ależ ja o tym doskonale wiedziałem. Tyle że spadek zdolności rozpłodowych a menopauza to nadal nie to samo, a o tym zdaje się mówimy xD A chodziło mi głównie o to, że
  • Odpowiedz