Wpis z mikrobloga

2660. 16$. Ale chyba jednak to już trup. mają dwa trzy dni by się określić. jak tego nie zrobią - definitywny koniec
@DzikiJelonek: u mnie w robocie (IT) bardzo dużo ludzi siedzi w krypto i się wymieniamy tipami - spora cześć kupuje tylko to co podslyszy - sam lobbowalem sporo coinów ;) typ był znany z luny i miał w tym bardzo gruby hajs - szkoda mi go bo jest załamany totalnie.
@Bolololo00: w doradzaniu jak się znasz nie ma nic złego; sam mam misję aby ludzie wchodzili w krypto i się bogacili; natomiast ja jak doradzam to mówię na czym polega projekt, każe czytać whitepapery, tg i mówię ile w tym mam, jak namawiam na presale to mówię o ryzyku i dlaczego moim zdaniem to wywali. Nikomu nie obiecuje nic; natomiast ponieważ mi to idzie dobrze to każdy chce coś ugrać dla
@Bolololo00: wiadomo że bogacenie się na crypto to nie jest opcja dla wszystkich ;) ale z takiej szansy jaką daje crypto nie można nie skorzystać - a skoro mamy z kumplami trochę wiedzy to się nią dzielimy; nie jest łatwo bo mojemu przyjacielowi musiałem obiecać że mu oddam 10k jak coś nie wyjdzie aby chciał w coś zainwestować xD