Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: przecież straż graniczna sama informowała że te typy z Białorusi bez papierów próbowały uchodzcow udawać na początku wojny.
A ten mem. Wygląda na zwykły niesmieszny mem w tonie wykopowym
Zaczęło się się od WIELKIEGO LICZENIA MURZYNÓW na granicy by #konfederacja


@Frasad: Najlepsze jest to, że gdyby chociaż jeden potrafił czytać, to by wiedział, że m.in. Hindusi byli ewakuowani przez indyjski rząd, a do Polski przyjechali, bo nad Ukrainą jest zakaz lotów. Udało im się zabrać 23 tys. ludzi (sic!) i jak czytałem wypowiedzi, władze są dumne, że udało im się tak szybko ogarnąć akcję, która w zasadzie jest parę tysięcy
@Frasad: przecież straż graniczna sama informowała że te typy z Białorusi bez papierów próbowały uchodzcow udawać na początku wojny.


@Shatter: Może były jakieś pojedyncze przypadki, ale przeczytaj mój komentarz wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4rcinS: a to wiem, tam studenci byli jacyś, ja mówię tylko o tym, że to nie było całkiem zmyślone, bo jakieś tam informacje na temat typów bez papierów szły od pierwszych dni wojny
@Frasad: nie jestem onuca ale mnie ten żart śmieszy, dajcie trochę na luz, to trochę jakby rozeszła się epidemia downa ( ͡° ͜ʖ ͡°) i każdy żart z tego byłby nie na miejscu, ps #!$%@? ruskie #!$%@?
@officer_K właśnie też nigdy nie rozumiałem o co chodzi z tym porównaniem tych zdjęć. Jak dla mnie jedyne co widać co się stało przez ten czas to mu broda urosła, no i w czasie robienia zdjęcia był smutny. Jakby mi się wydaje to trochę szukaniem na siłę, a w życiu bym nie pomyślał że negowanie tego może być odbierane za popieranie Rosji ¯_(ツ)_/¯
@Frasad: ja #!$%@?, niech każdy ma swoje poglądy jakie chce. Jedni są za ruskimi, inni za banderą a jeszcze inni mają #!$%@?. Nie ma co się dziwić że ludzie nie lubią banderowcow tak samo jak ruskich i każdy ma inne powody. Jak widzę tych wielkich obrońców banderowcow na pokaz to mi sie już rzygać chce.