Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem pierwszy raz na zajęciach praktycznych w OSK, dostałem XJ6 i "tu masz ósemkę, tu masz pachołki i jeźdź". Co prawda instruktor przychodził co jakiś i dawał jakieś rady które nie bardzo potrafiłem przełożyć na jazdę i generalnie poszło mi słabo. Dzisiaj mam drugie jazdy i mam pytanie do osób które mają doświadczenie z XJ6: Ósemka na półsprzęgle, przeciwsiadzie? Na biegu pierwszym, drugim? Jak dzisiaj piątek trzynastego to bez Waszej pomocy będę zaliczać glebę za glebą (ʘʘ)
#xj6 #uczesie #szkolajazdy
#motocykle
  • 43
  • Odpowiedz
@Morcin14 no i gitara :D Miałem dokładnie to samo, taki wewnętrzny opór, że coś się stanie, że się wywale itd itp, ale wiesz kiedy u mnie to minęło? Jak drugi rwz jeździłem po mieście, dopiero wtedy w sumie poczułem frajdę :D mam nadzieję, że będziesz miał tak samo xD No, a co do zmiany szkoły to wiesz... Ostateczność, prawda jest taka że instruktor się za Ciebie nie nauczy, albo po prostu masz
  • Odpowiedz
@Morcin14: Ja co prawda nie jeździłem na xj, a na gladiusie i mt07 i na obu tych motocyklach jeździłem na 1 biegu bez sprzęgła. Przed kursem niegdy nie siedziałem na motocyklu i na pierwszych dwóch godzinach też miałem problemy z ósemką i z takich tipów moge Ci poradzić przede wszystkim trzymanie motocykla nogami, a nie kurczowo rękami, wychylanie się na motocyklu, patrzenie tam gdzie chcesz jechać, dosłownie kręciłem głową przy każdym
  • Odpowiedz