Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy, podpowiedzcie, naprowadźcie mnie jak zrobić taki wyzwalacz bota przeglądarkowego który będzie wymieniał jedne kryptowaluty na inne na konkretnym dexie
Potrzebuje jakiś skrypt który będzie analizował wartość liczbową dolnego okienka z ilością kryptowaluty na jaką chce zmienić
i jak ta wartość przekroczy wartość zdefiniowaną przeze mnie chce aby skrypt robił jakąś interakcje np wciskał klawisz F1 na klawiaturze
Klwisz F1 będzie uruchamiał autoklikera który juz sfinalizuje transakcje

#b2b #programista15k #programowanie #java #javascript
swype - Mirki potrzebuje pomocy, podpowiedzcie, naprowadźcie mnie jak zrobić taki wyz...

źródło: comment_1652394424m9K9mxhUlsBI3qM72ZfS0o.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@swype: bardziej temat pod API... albo, o ile opis to cały przypadek, to złożenie jakiegoś Limit Order jeśli ta giełda na to pozwala mogłoby przynieść podobny efekt
  • Odpowiedz
@swype: jeżeli to dex - to ma smart contract - jezeli ma smart contracty to pewnie są na bscscan/ethscan/tronscan - jak są dużym graczem to mają zweryfikowany kontrakt - jak mają zweryfikowany contract to na *scan mają ABI - jak mają ABI to jesteś na prostej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
To ekosystem Cosmos byłoby to proste jak bym miał coś wspolnego z programowaniem a ja prosty człowiek ze wsi :)
Potrzebuje skryptu ktory będzie analizować wartość dolnego okienka i przy oczekiwanej wartości wyzwoli klawisz F1, polecicie jakies forum gdzie moge zapytać albo komu zlecić nqpisanie takiego czegoś, oczywiscie nie za darmo??
@PaaD
@Narrorek
  • Odpowiedz