Wpis z mikrobloga

Typowy s0niarski plebs z tagów #ps4 i #ps5 jest typowy. Oni myślą, że playlista festiwalowa to "muzyczka". Kurła, same mózgi hahahahahaha. Jak wielkie dofinansowanie z PFRON muszą pobierać, jak myślicie? Ten ostatni geniusz faktycznie dobrze przewidział, że ich głupota zostanie uwieczniona na memach o niepełnosprytnych s0niarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MaxVerstapen wieczna beka z typa ale @Cinkito i opiekun niemca @greven niewiele lepsi...
#xbox #forzahorizon4 #forzahorizon5 #forzahorizon #heheszki #pfrondlatagups5
rbbxx - Typowy s0niarski plebs z tagów #ps4 i #ps5 jest typowy. Oni myślą, że playlis...

źródło: comment_1652371693Y3Z3Alr7PvGcjBag8DFmm3.jpg

Pobierz
  • 19
@Cinkito: Wystarczy pozwolić Wam pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°) s0niarstwo, w liczbie co najmniej kilkunastu osób, włącznie z plusującymi geniuszami Sudetów, które rzekomo zna wszystkie gierki na klocka, kompromituje się przy pierwszej lepszej okazji hahahahahahahaha...

Od lat nic się nie zmienia, w pojedynkę kręcę z Was przepotężną bekę a jedyne czym możecie odpowiedzieć to stadne klepanie się po pleckach plusikami ( ͡° ͜ʖ ͡°
Od lat nic się nie zmienia, w pojedynkę kręcę z Was przepotężną bekę a jedyne czym możecie odpowiedzieć to stadne klepanie się po pleckach plusikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rbbxx: ciebie to już nawet twoje stado nie plusuje, bo też na ciebie plują xD

Dzisiaj kolejne upokorzenie, panie Cinkito-muzyczka...


@rbbxx: przykro mi (a tak naprawdę to nie), że nie znam nazewnictwa związanego stricte z gierkami multi,
@Cinkito: Piękna to była kompromitacja i jednocześnie samooranko s0niarstwa, nie zapomnę go nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ciepły Kamilek tak się obfajdał, że aż u mnie czuć. Szału dostał, że jego wyznań miłosnych nie czytam, że aż mi komentarz do modków zgłosił hahahahahahaha

Co ja poradzę, że kocham kiedy się tak słodko złościcie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Cinkito: Ty z Misiem i resztą fanów (gołębii - skumaj ten stary tekst o grze w szachy) nawet Forzy nie macie.
Mało tego, nawet jej nie widzieliście (co udowadnia dzisiejsza zbiorowa kompromitacja) co jednak nie przeszkadza Wam namiętnie na jej temat dyskutować...

Ech, s0niarstwo i ich tytuły ekskluzywne. Idź pograj z Misiem Alecioto w Apexa albo Fortnite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji, doskonale zdajesz sobie sprawę,
rbbxx - @Cinkito: Ty z Misiem i resztą fanów (gołębii - skumaj ten stary tekst o grze...

źródło: comment_1652376315IV67TkYBpgRDqCDzpRqTEW.jpg

Pobierz
@Cinkito: Widziałeś typka aleciotto. Co gościowi psycha siadła to nie mam pytań. Szybko upadł i już się chyba nie podniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę szkoda, bo dobry był z niego herbatnik...
Ty z Misiem i resztą fanów (gołębii - skumaj ten stary tekst o grze w szachy) nawet Forzy nie macie.


@rbbxx: no nie mam, nigdy nie twierdziłem, że jest inaczej xD Nawet gdybym miał Xboxa czy GP na PC to w Forzę bym najzwyczajniej nie grał, bo mnie nie interesuje.

Mało tego, nawet jej nie widzieliście (co udowadnia dzisiejsza zbiorowa kompromitacja) co jednak nie przeszkadza Wam namiętnie na jej temat dyskutować...
nie gram w takie gierki


@Cinkito: Taa, Ty nie grasz, Miś z FAS nie gra, Greven też rzekomo nie gra a od lat co miesiąc najczęściej ogrywane przez s0niarstwo exy to Apex, Fortnite, GTA V i Fifka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbbxx: a kto powiedział i kto twiedzi, że my jakąś reprezentatywną grupą jesteśmy? Przecież to żaden problem sprawdzić w co ja gram, masz nick psn na pewno.