Wpis z mikrobloga

Trzy lata temu wyczyściłem do zera swoje konto walutowe w mbanku,dzisiaj wchodząc na nie ponownie zauważyłem że moje saldo wynosi -114 euro mimo że nic nie było na nim używane...Domyślam się że taki stan nabiły cykliczne opłaty za karte debetową.Teraz pytanie-czy da się coś zrobić by ponownie stan konta wynosił 0,tzn zamknięcie i ponowne otwarcie konta czy jakieś inne sztuczki.Średnio mi się uśmiecha wpłacić na konto ponad 500zł i odrazu to stracić by wyrównać stan rachunku,i to wszystko tylko dlatego że go nie używałem przez ostatnie 3 lata
#mbank #banki
  • 9
@hnzrey: Co cię tak rozbawiło?Fakt że jestem cebulakiem?Przecież na całym wykopie pisali że trzeba ***** banksterską mafie,więc ja się zastosuje do tego i nie zobaczą moich pieniędzy mimo że mnie stać by zapłacić te 114 euro.Dorabiają się wystarczająco na kredyciarzach,odemnie nie wysępią ani grosza
@iAndrew: Czyli chcąc nie chcąc będę musiał to spłacić,jak nie teraz to w dalekiej przyszłości?
Ujemne saldo mam tylko na koncie walutowym,to w złotówkach jest grubiutkie.O kurde bele,nie wiedziałem o tym...Niestety ale moja wiedza bankowa jest zerowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hnzrey: Co cię tak rozbawiło?Fakt że jestem cebulakiem?Przecież na całym wykopie pisali że trzeba ***** banksterską mafie,więc ja się zastosuje do tego i nie zobaczą moich pieniędzy mimo że mnie stać by zapłacić te 114 euro.Dorabiają się wystarczająco na kredyciarzach,odemnie nie wysępią ani grosza

@neXes: Gdybyś był cebulakiem to byś pilnował każdego grosza.
@sylwke3100: Niestety mobilna aplikacja mbanku jest tak skonstruowana że wchodząc do niej moim oczom odrazu ukazuje się rachunek w pln,czyli wszystko czego potrzebuje.Przez te 3 lata nawet przez myśl mi nie przeszło by zajrzeć na rachunek walutowy,przecież i tak niemiałem tam pieniędzy.Sądziłem że opłaty za karte schodzą do zera,i już dalej się nic nie nabija xD Dobra,to teraz mam jeszcze pytanie do kogoś obeznanego co może mi pomóc.Czy te ujemne saldo
@neXes i przez trzy lata bank nie poinformował o ujemnym saldzie? Raz do roku dostajesz zestawienie opłat wraz z wyciągiem Ujemne saldo może iść dalej w minus, ale pewnie do określonego poziomu, po którym bank stwierdzi, że koniec zabawy i ściągamy. Pewnie są też odsetki od ujemnego salda, więc im szybciej spłacisz, tym lepiej. Najtańsza opcja to zakup waluty w jakimś kantorze walutowym i wpłacenie na to konto euro,bo jak mBank sam
@iAndrew: Ogółem dziwna sprawa bo w historii wykonanych operacji widnieją tylko wpisy odnośnie wymiany euro na złotówki których dokonywałem jeszcze w 2020.Niema żadnych innych wzmianek.Przy rubryce dostępne środki widnieje kwota -114 euro,natomiast saldo wynosi 0 euro.Tak pozatym to nie dostałem od banku niczego o czym wspominałeś