Wpis z mikrobloga

Wow zacząłem przygodę ze świadomym snem 8 marca tego roku marca a dzisiaj pierwszy raz mi się to udało xD

Te uczucie jak się dochodzi do wniosku że jest się teraz we śnie a nie na jawie jest niesamowite. Macie może teraz jakieś tipy jak w trakcie podtrzymać i umocnić tą świadomość że się śni? Chciałem wziąść rozbieg i wyskoczyć ze schodów i polecieć ale się zawachałem bo zacząłem się obawiać że to rzeczywistość i że się po prostu zabiję xD A pierwszy false i drugi to mnie już totalnie zmiótł z planszy.

Btw jak wykreować to co się chce? Myślę miejscu rodem z fantasy, zamykam oczy a trafiam na ciemną klatkę schodową gdzie w miejscach gdzie ostatni raz skupiałem wzrok na krańcach źrenic pojawiają się z nikąd skrzynki na listy xD. Albo śmieszne też jak postać fantasy gadała głosem Cezarego Pazury xD

#swiadomysen #luciddream #chwalsie
  • 14
  • Odpowiedz
Chciałem wziąść rozbieg i wyskoczyć ze schodów i polecieć ale się zawachałem bo zacząłem się obawiać że to rzeczywistość i że się po prostu zabiję xD


@FuzzyWuzzy: miałem tak samo tylko jak chciałem wyskoczyć z okna na 10 piętrze, 5 razy robiłem test rzeczywistości XD ostatecznie skoczyłem i fajnie się leciało
  • Odpowiedz
@Voltaire:
na moim przykładzie powiem ci tak
testy rzeczywistości (i tak nie robiłem ich jakoś systematycznie)
częste słuchanie tego https://www.youtube.com/watch?v=1ISAUPalt84&t=380s przed snem, a najlepiej słuchać tego po marinhłanie
snów nie zapisywałem także da się bez tego
spontanicznie pojawiały mi się świadome sny, pierwszy był po około miesiącu ale wtedy to szybka podjarka, że jestem w śnie i koniec, aż w końcu pojawiły się takie prawilne dłuższe
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FuzzyWuzzy: moje świadome sny zawsze zaczynają się tym, że coś mi się nie zgadza z rzeczywistością i pojawia się myśl "ty #!$%@? może ja w śnie jestem xD" i robię wtedy test rzeczywistości
najlepszym moim wejściem było to jak śniło mi się, że byłem w sklepie (był to okres koronowirusowy) no i w tym śnie ludzie nie mieli masek i nagle taka myśl do mnie przyszła "ty no wirus jest czemu
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Gratulacje ;)
Jeśli chodzi o utrzymanie to klasycznie pocieranie rąk, obracanie polecam poćwiczyć też medytację i skupienie, mi się parę razy udało przejść niby z jawy w sen ale nie umiem powiedzieć co było powodem, działo się to przy drzemce i byłem mega zmęczony i wtedy nie następowało przebudzenie, możesz spróbować WBTB + WILD rano był artykuł o tym że rano jest najwięcej fazy REM i dużo LD
@Voltaire:
  • Odpowiedz
@lemonsilverhaze: Nie wiem czy nagrania mają jakiś wpływ na indukcje, pamiętam że raz mi się udało wywołać dziwny sen po wysłuchaniu taśmy z TMI (nazwy nie pamiętam) ale nie wiem czy to miało wpływ czy to fakt, że wtedy kładłem się wcześniej więc było więcej fazy REM
  • Odpowiedz
@FuzzyWuzzy: Moje gratulacje. Mogłeś wołać bo to są super wieści!
Powodzenia w śnieniu dalej. Po pierwsze jak radzili opracuj sobie test. I jak będziesz pewien, że to sen, to nie myśl o prawach fizyki/ Będziesz mógł latać, oddychać pod wodą czy nawet zmieniał rzeczywistość (choć z tym ostatnim to nie tak łatwo).
Wypróbuj ustawianie drzemek. Ustawiasz budzik i nie wyłączasz go, ale wciskasz drzemkę. Ja tak mam że wtedy to są
  • Odpowiedz