Wpis z mikrobloga

Mirki, do wyboru dwie opony:
A) Continental speed ride lub
B) Schwalbe Hurricane

Proszę o pomoc w wyborze, wezmę rozmiar 28x1.6, trasy ok 80% asfalt/ chodnik/ drogi miedzywsiowe tj wiadomo- niby utwardzone ale dziury, łaty, nierówności.

Pozwolę sobie zawołać @pingWIN00 @donmateok @janek_

Jeszcze rozważałem continental contact speed ale nie ma rozmiaru w sklepie którym chce kupić
#rower #rowery #mtb
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bez_szalu: mam schwalbe, nie nadaja sie jak jest mokro. Strasznie slizgie. Na leśnych drogach tez portafi je zarzucić. Dziury dość mocno czuć w nich na drogach.
  • Odpowiedz
Continental speed ride


@bez_szalu: Mam wersję drucianą od trzech miesięcy, uczucia mocno mieszane... Kapci złapałem w nich już chyba z pięć, z czego trzy to jakiś wbity od środka mikrodrucik, którego namierzyłem dopiero przy iście gestapowskim przeglądzie z lampą (nie wiem, czy wbił się z zewnątrz, czy wyszedł z opony, ruszyłem go pęsetą i magicznie znikł). Łapią między klocki masę drobnych kamyczków na szutrze, po błocie i piachu się ślizgają, po
  • Odpowiedz
@NikolajTesla1991: dam znaka, dopiero dziś zamówiłem. Contact speed tez duzo osob polecalo w tym ziomek z pracy ktory dużoi kręci km na MTB szosówkach i mowił ze jezdził na tych COntact speedach i ze sa super na utwardzona powierzchnie, nie do zdarcia i pancerne. Niemniej dam znaka jak z moimi
  • Odpowiedz
@NikolajTesla1991: hej dopiero teraz udalo mi sie od momentu zamowienia/zmiany opon przejechac kilkanascie km. Od razu poczułem roznice względem tych moich pierwszy opon, nie wiem moze to jakies placebo ale jakby jechalo mi sie lzej (mimo dzisiajszego wiatru prosto w oczy) - byc moze to zasluga "skromnego" bieznika i napompowania sporego dętki. Na te chwile polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@NikolajTesla1991: tak jestem pozytywnie zaskoczony. Ale może to tez przez to ze poprzednie opony które miałem to były taki basic OEM Krossa w stylu mtb. A te gładkie, ciche, szybkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ostatecznie wziąłem „swoj” rozmiar w sensie szerokości ale za kilka lat wezmę sobie ciut węższe :P wtedy to już w ogóle król szosy xD
  • Odpowiedz