Wpis z mikrobloga

@Dominikjagoda: Aż przerażenie bierze na to jakich ludzi wybieramy sobie na najbardziej decyzyjne stanowiska w państwach (tak, jego też kiedyś wybrano tylko postanowił zostać na zawsze). Przecież gdyby tak zebrać wszystkie te głowy państw i stworzyć z nich jakąś ekipę załóżmy w korporacji to powstałby zakład pracy chronionej. Zero kompetencji ekonomicznych, każdy ma coś za uszami. Wielcy przywódcy narodów: a to kierownik kołchozu, to elektryk, to jakiś facet co ma dwa
  • Odpowiedz
To tak jakby przeciętnego chłopa ode mnie ze wsi ubrać w garnitur i dać mikrofon.


@Dominikjagoda: A jednak ten przeciętny chłop - będzie już prawie trzydzieści lat jak utrzymuje się przy władzy. I to w między Rosją a Zachodem. Hmmm....
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: wygra tylko, że go może nie powiesza i syn będzie kontynuował grę dalej lub ucieknie z majątkiem na zachód. Tam nie ma szachów 5D i nie ma wygranej dla kraju. Białoruś zacznie uśmiechać się do UE/NATO to Rosja tam szybciej wjedzie niż ja na kibel po kawie i fajku. Wiec wygląda to jak wygląda. Jest pacholem ale jednak przez 30 lat ruskich trzyma na granicy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Dominikjagoda ja uwazam ze on nie jest chlopkiem ze wsi, tylko chlodnym #!$%@? mordujacym swoich przeciwnikow i niszczacych tych co chca wolnej bialorusi

A to jak sie zachowuje to ustawka dla jego wyborcow, czyli glupich moherow ze wsi, ktorych wciaz ma zapewne spora grupke
  • Odpowiedz