Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suqmadiq2ama: Oglądałem parę strimów i jedynie czego brakuje, to porządne EFB w tym samolocie. Przeklikiwanie w tym FMC, jak za czasów Prepar'a. Nie rozumiem czego nie ogarnęli tego na premierę, skoro nawet taki dziadek jak DC-6 go dostał.
@mikkeboss: to jest normalne bo nie ma symulacji naprężeń konstrukcji itd. To samo można zrobić w #xplane, bo samolot nie rozpadnie się na skutek działania sił aerodynamicznych. Poza tym efekt potęguje sposób działania kamery, która nie jest sztywno przyczepiona do samolotu a porusza się za nim na względnie stałej wysokości.
Na streamie, który wysłałem wyżej opinia jest bardzo pozytywna, a weź pod uwagę, że jest on nie tylko kapitanem B737
@mikkeboss: to nie jest realne ale jak ktoś lata z wyłączonymi uszkodzeniami to taki jest efekt. Podobny efekt da się uzyskać w #xplane, który model lotu ma oparty o ten sam mechanizm co msfs.
Przeczytaj komentarze pod tym postem na reddicie, piszą, że jak włączysz uszkodzenia to dostajesz czarny ekran i kończy się lot gry próbujesz latać w ten sposób
@mikkeboss: no właśnie w tym problem, że według komentarzy nie jest. Wiem, że autor tego posta uważa, że uszkodzenia ma włączone, ale jednocześnie twierdzi, że nie zmieniał nigdy żadnych ustawień w symulatorze oraz, że wszystkie asysty ma na "true to life" co jest niewykonalne, bo msfs stockowo włącza wszystkie ułatwienia
to ci cos wyjawie, znam autora tego nagrania i wiem ze uszkodzenia ma wlaczone, o czym zreszta swiadczy drugi filmik tu wstawiony.


@mikkeboss: to w takim razie zapytaj się go czy ma ustawiony model lotu na legacy. Poza tym odsyłam do tego co pisałem wyżej, jego komentarze są ze sobą sprzeczne ¯\_(ツ)_/¯
Opinia pilota 737 jest bardziej wartościowa moim zdaniem, a według niego pmdg lata dobrze - bardzo podobnie do zibo,