Wpis z mikrobloga

@Brazylia: Nikt nie ma wartości większej od ciebie, ma inną wartość bo wszyscy jesteśmy różnorodni i nie można przyrównywać ludzi ale wykopki tego nie wiedzą i zaraz wymyślają sobie miliony powodów od chadów, erazmusów i brzydkiego ryja XD.
  • Odpowiedz
Nikt nie ma wartości większej od ciebie, ma inną wartość bo wszyscy jesteśmy różnorodni i nie można przyrównywać ludzi ale wykopki tego nie wiedzą i zaraz wymyślają sobie miliony powodów od chadów, erazmusów i brzydkiego ryja XD.


@raezil: twoją wartość wyznaczają twoje geny - czyli morda + wzrost + długość khutasa. Porzuć #cope
  • Odpowiedz
@Ocean--Debil: też miałam styczność z takimi gagatkami ( ͡° ʖ̯ ͡°) zazwyczaj ego wyrąbane w kosmos i nie widzi w sobie żadnej wady a u innych wszystkie wypunktuje xD i zdziwienie że żadna go nie chcejak jest taki wspaniały xD
  • Odpowiedz
@MrGalosh: nie xD z tego co kojarzę, to chyba telefon wyłączyłam xD
Ale asertywność nadal mam taką, mimo 30 lat za rogiem. Już nie raz byłam jedną nogą w szambie z powodu tej pewności siebie xD

@Ogonkowa: NO HEJKA xD Już tyle lat minęło, stara już jestem. Nie pasujemy do siebie. Wybacz.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: XDDDDDD Weź ty puuknij się w łeb. To nie ma nic do gadania. Serio uważasz, że jesteś tylko twarzą wzrostem i #!$%@?? Nie jesteś swoimi zainteresowaniami, wiedzą? Odleciałeś jeżeli myślisz, że jesteś tylko rozmiarem swojego ciała.
  • Odpowiedz
Nie jesteś swoimi zainteresowaniami, wiedzą


@raezil: Jaką wiedze i zainteresowania ma 95% społeczeństwa, no powiedz mi? Wybitnych jednostek z wiedzą czy zainteresowaniami od zawsze było 1-5% społeczeństwa, a 95% to motłoch
  • Odpowiedz
@raezil: większość zwykłych ludzi to po prostu ludzie prości. 95% facetów
- wiedza na poziomie liceum/gimnazjum + to co w pracy
Pasje:
Motoryzacja (jazda samochodem, posiadanie motocykla + znajomość cen z OLX)
LUB
Piłka nożna/f1/skoki (oglądanie
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Ja zapytałem się ciebie jako Ciebie nie grupy społeczne. Ich zainteresowania i mogą nawet oglądać pościg ślimaków, ich czas. Oceniasz innych zainteresowania i je krytykujesz, lol.
  • Odpowiedz
@raezil: no ale co ja mogę krytykować jak 95% ludzi ich nie ma?
To nawet nie powinni nazywać zainteresowaniem tylko formą wypełniania wolnego czasu, bo tylko konsumują czas

Ja mam formy spędzania czasu właśnie takie jak 95% i nie wiem, potrafię się przyznać, że w sumie jedyne czym się róznie od innych to wygląd i kasa. Przecież każdy człowiek jedzie na tym samym sofcie, czyli DNA
  • Odpowiedz
Plus jest jeszcze coś takiego jak rozkład normalny - większość społeczeństwa to zwykłe klony, ten sam sposób myślenia, wypowiedzi, forma spędzania czasu. Tylko niewielka część to wybitne jednostki, które różnią się charyzmą, a nie tylko wyglądem jak reszta.

Nie jesteśmy różnymi płatkami śniegu, jak dzisiaj umrzesz to jutro w pracy bez problemu ktoś cię zastąpi i życie toczy się dalej, a ty se wierzysz w bajkę, że poza wyglądem czymś się różnisz
P.....c - Plus jest jeszcze coś takiego jak rozkład normalny - większość społeczeństw...

źródło: comment_1652221468eTpLcV8rDe9DiTBlKWIy7H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: ta, koniec końców i to się w końcu posypało. Mają ze sobą fajny kontakt nadal, ale po prostu jakoś z czasem się to rozkleiło. Długo byli razem, przynajmniej mama nie była sama, a teraz już jest w takim wieku, że bardziej jara się swoimi zwierzakami i roślinami niż związkami.

Mama mówiła, że jak już ktoś jest starszy, ma dzieci i przyzwyczajony jest do pewnych elementów swojego życia to dużo
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: a jeśli faceta pasją jest motoryzacja, ale nie jest to posiadanie motocykla i znajomość cen, a amatorskie wyścigi - udział w KJS/super KJS, budowanie swojego auta, detailingi itd. to już jest "jednostką wybitną"? Bo takich ludzi w mojej opinii jest sporo więcej niż 5% - może to moje skrzywienie, że otaczam się ludźmi, którzy mają ciekawe hobby, bo nawet jak wykluczę kumpli, którzy jak ja są petrolheadami spędzającymi kupę
  • Odpowiedz