Wpis z mikrobloga

W życiu nie czułam się tak samotnie jak teraz kiedy określiłam jasno czego mi brakuje i za czym tęsknię. Chciałabym się zakochać.
Mam wrażenie, że wszyscy dookoła szukają seksu. Może próbowali już tyle razy, że są tym zbyt zmęczeni, stracili wiarę, że to osiągalne. Zostali skrzywdzeni o jeden raz za dużo. Wszędzie dopatrują się najgorszego scenariusza. Boje się tego momentu kiedy się poddam. Kiedy będę się bała spróbować raz jeszcze. Bo każda kolejna próba...a jest ich coraz mniej łamie mnie coraz bardziej.
#zwiazki
  • 12
@rowerowa_panienka: No 3 dyszki to w sam raz wiek do ustatkowania się. Może kwestia zmiany lokalizacji celu.
Jak się ma 18 lat to się szuka na dyskotekach... jak się ma 28 to dyskoteka nie jest dobrym miejcem.

A próby... cóż, trzeba szybciej weryfikować. :P
@rowerowa_panienka: ja też mam 30 lat i dałem sobie ostatni rok, żeby z kimś się związać i ułożyć sobie życie z kimś. Mam dosyć ciekawe życie, fajne hobby, mało wolnego czasu, nic mi nie brakuje, oprócz tego żeby stworzyć jakiś związek. Coraz bardziej mnie to męczy, z roku na rok mam mniej zapału do stworzenia związku i coraz lepiej czuję się jako singiel. Dałem sobie ostatni rok, aby przełamać to, zobaczymy
30


@rowerowa_panienka: ty już sobie miejsce na grób wybieraj, a nie jakiś facetów szukasz ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wybierasz/szukasz nieodpowiednich, pewnie często nawet na siłę.
Przykro to pisać, ale gdybyś była odpowiednią kobietą do związku, to już dawno byś w nim była.
Przemyśl swoje postępowanie i nastawienie.
Gdzieś popełniasz błędy.
@lexico: Nie szukam nikogo na siłę, a jak już daję się poznać, to donikąd to nie prowadzi, może mój wpis wybrzmiewa desperacko, ale gdzie bym się nie obejrzała, a mam znajomych i przyjaciół z różnych środowisk tak teraz poznać kogoś do związku jest naprawdę ciężko. I nie tylko ja mam z tym problem, ale dzięki za diagnozę, doktorze
teraz poznać kogoś do związku jest naprawdę ciężko


@rowerowa_panienka: nikt nie mówi, że łatwo.
Ale dlaczego właśnie teraz ma być ciężko?
Nie ma lockdownu, ludzie wracają do biur, nikt nie chodzi w maskach, imprezy i restauracje otwarte.

I nie tylko ja mam z tym problem

Gdzie pisałem, że tylko Ty?

ale dzięki za diagnozę, doktorze

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zachowania_pasywno-agresywne
https://yourkaya.pl/you-know/a/bierna-agresja

Powoli staje się dla mnie jasne, gdzie leży przyczyna Twoich niepowodzeń.
To nie wina