Wpis z mikrobloga

Ta gra to strata czasu, robienie tych durnych sbc, rozgrywanie dziesiątek meczy tylko po to aby finalnie otrzymać jedno wielkie g...no. Serio piszę, ta gra nie nagradza ludzi którzy sporo grają, EA ma graczy w d..., chodzi jedynie o sprzedaż fifa pointsów nic więcej. Naprawdę nie warto poświęcać swojego czasu na tą grę, jest cała masa innych ciekawych i mniej frustrujących pozycji. Jedyne co się opłaca w Fifie to handel, bo dość łatwo można zarobić coinsy, wtedy można sobie kupić jakichś tam piłkarzyków, ale silenie się na robienie tych setek sbc, jakichś zadań to jest kompletny bezsens i strata czasu, na 99% nic ciekawego nie wypadnie z tych ich "darmowych" paczek. Gra jest ustawiona na robienie z graczy idiotów, którzy w kółko mają robić zadania od EA i mieć jakąś złudną nadzieję... Gracze fify są jak chomiki w kołowrotku, które kręcą się bezsensownie w kółko.
#fifa22 #fut
  • 7
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki:
właściwie to to co napisałeś powinno być w opisie tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

generalnie jak wyjdziesz z tego "kołowrotka" to nie dasz rady pograć casualowo.
od kilku tygodniu nie mam trybu w którym mógłbym grać normalnie, niepotrzebnie awansowałem do 1 ligi i teraz gram przeciwko składom tylko z totsów i icon

gram trochę w sezony ale tam mam ciągłe lagi i nie idzie płynnie
Ja niestety mam presję na posiadanie najlepszych zawodników, nie wydaje ani grosza ale czasu zmarnowanego na abc i #!$%@? zadań żeby wyleciał mi jakiś inzaghi czy inny nakata nie zlicze.

Irytuje mnie to trochę bo zauważyłem że nie ma żadnej różnicy czy mam prime cruyffa i Pele czy innego sbcowego potwora z dupy, za dużo tych kart moim zdaniem