Wpis z mikrobloga

@Opportunist: serio myślę że to element gry Domi aby wprowadzić zamęt w głowie Kuby i na tym zyskać, nie mówiąc już o tym, że na bank chce się pozbyć Oliwki. Serio ważniejsze chyba dla niej jest to co ona jej pisała w liście i jak się zachowywała względem niej przed odejściem niż zauroczenie do Kuby.
@KaizenMan: ona już nie ma czym grać, straciła wszystkie karty, jedyny facet jaki był nią zainteresowany przespał się z inną, także Domi już zwyczajnie jest na przegranej pozycji bo jak Kuba na rajskim odrzuci Oliwkę to będzie już naprawdę do potęgi żenująco no ale i tak w życiu bywa XD chociaż ja nie dopuszczam do siebie takiej myśli
@KaizenMan: Dominika może mieć pretensje i czuć sie oszukana - nie dziwota, ale widać, ze to nie prawdziwe emocje nią targają a zaplanowana wcześniej gra. Gdyby zdzir z nią porozmawiał i szczerze ja przeprosił, wskazując ze od poczatku chciał być z Oliwia, może do tej sytuacji by nie doszło. Najbardziej na tej sytuacji traci Zdzir oczywiście a potem Eliza - dosyć wyrachowanie wykorzystuje te sytuacje, zreszta tak samo jak inne laski.