Wpis z mikrobloga

#minecraft #szkola #przegryw

Kto przez 2 tygodnie dzień w dzień chodzi spać po 1.00 i brakuje mu czasu? A dzisiaj nie poszedł na trening bo miał się wyspać, zamiast tego grał w minecrafta, spał 1.5h grał, i teraz zaczął się zastanawiać czy uczyć się na 2 kartkówki?

1. JA

PS. Do tego czuje się jak chory i ledwo co ogarnia?

Tak pisze na mikroblogu zamiast się uczyć...
  • 17
@Gumi5: Masz ograniczenia w bursie (internat), zasady. Np. można być u dziewczyn w pokojach do 20.00. Cisza nocna o 22.00. Jest wiele ograniczeń ale ogólnie to wygląda jak kolonia jakaś :)

I mój internat ma tak, że jest podzielony na pół. Półowa budynku dziewczyn połowa chłopaków. I do obu prowadzą osobne klatki schodowe.

Myślisz, że przejdzie AMA pt. Życie w Bursie/ Internacie ? xD
@Caishen: daj spokój, ćwierć mirko w internacie była pewnie ;P wiem że są ograniczenia itp, kumloszczaki z klasy jak idą gdzieś pic to muszą potem się dobrze kryć, ale generalnie jest spoko ;P za to na stancji plusem jest prawie absolutny brak kontroli, nikt nie mówi o której masz iść spać czy wrócić itp, ale opłacasz to brakiem dziewczyn i koniecznością szykowania obiadów itp. na własną rękę (chyba że słoik, z
@Gumi5: Mi się podoba w sumie w internacie. Nie którzy narzekają na jedzenie ale tylko czasami jest coś co nie smakuje, a tak to marudzą, że dlaej ser itp.

I co np. w tym słoiku ciekawego masz?
@Caishen: Same pyszności, to co mama zrobi to mam :P Większość rzeczy idzie do słoika sensownie #!$%@?, np. jakieś sosy z mięsem do makaronu/ryżu, zupy