Wpis z mikrobloga

Uprzejmie przypominam, że rosyjski ambasador w Polsce Sergiej Andriejew to gość, który:

- otwarcie popiera agresję na Ukrainę
- bezczelnie zaprzecza rosyjskim zbrodniom
- bezczelnie oskarża Ukrainę o mordowanie dzieci w Donbasie oraz "inscenizację" zbrodni w celu oczernienia Rosji

O jejku, dostał czerwoną farbą i cio teras???!!!!


#ukraina
waro - Uprzejmie przypominam, że rosyjski ambasador w Polsce Sergiej Andriejew to goś...

źródło: comment_1652091470OQK4B8l85zAVSUUTUwqUOi.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Lugi:

dlatego że w końcu postrzeganie potencjału militarnego rosji zbiegło się ze stanem rzeczywistym, a mianowicie jest to patologiczna formacja przeżarta przez korupcję, a nie druga armia świata, jak do tej pory niektórzy myśleli.


i gówno to zmienia. wojna jak trwała, trwa nadal.

to już sobie sam z dupy dopowiedziałeś


ale ty zasugerowałeś. Ludzie sobie dopowiadają. Czego ty zdajesz się nie być w ogóle świadomy
  • Odpowiedz
@mel0nik: dlatego Ruscy to zrobili na polskiej ziemi własnemu ambasadorowi, aby była dobra podkładka do propagandy. żaden Polak by się nie zniżył do takiego poziomu, aby go czymkolwiek oblewać.
@Olbor: policja go chroniła przed atakami z zewnątrz, nie spodziewali się ataku z wewnątrz.
  • Odpowiedz
i gówno to zmienia. wojna jak trwała, trwa nadal.


@Szumny: ano zmienia dużo, orki już trzeci miesiąc się męczą na Ukrainie i końca nie widać, a z tego co pamiętam to większość ludzi była przekonana że ta wojna potrwa maksymalnie tydzień xD

ale ty zasugerowałeś. Ludzie sobie dopowiadają. Czego ty zdajesz się nie być w ogóle świadomy


@Szumny: sam sobie zasugerowałeś, uważam że inteligentny człowiek sobie czegoś takiego nie dopowie
  • Odpowiedz
@waro: Nie dodałeś najważniejszego:
- typ wyszedł złożyć kwiatki na grób, w momencie, w którym polskie MSW ostrzegało, żeby tego nie robić, bo nie są w stanie zapewnić bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@Lugi: I przeciągająca się wojna to dobrze?

sam sobie zasugerowałeś, uważam że inteligentny człowiek sobie czegoś takiego nie dopowie z mojej wypowiedzi xD


Nieprawda. Teraz mam sobie nie dopowiedzieć, że próbujesz mnie nazwać, że tak to ujmę eufemistycznie, mało inteligentnym? Czyli starasz się mnie obrazić, a jeśli nie to, co ma znaczyć taka wypowiedź? Za wszelką cenę próbujesz się ze mną nie zgodzić, ale sorry, gówno z tego ci wynika. eot
  • Odpowiedz
I przeciągająca się wojna to dobrze?


@Szumny: na pewno lepsze niż zostanie podbitym przez dzikusów, no chyba że tu też się ze mną nie zgadzasz xd
  • Odpowiedz
Póki jest oficjalnie dyplomatą Polska ma obowiązek go chronić


@Olbor: przepraszam ale czy on jest w jakis sposob zagrozony? jest calkowicie bezpieczny w ambasadzie, co wiecej zatrzymywanie go tam byloby ograniczeniem jego wolnosci. no ale szanujmy sie, nie bedzie kordon policjantow jezdzil za takim kolesiem i mu nadskakiwal bo on chce zjesc cos z maca
  • Odpowiedz
@Olbor: i właśnie dlatego nie rekomendowano jego uczestnictwa w tych obchodach. Policja po proteście go odeskortowała. Wszystko jak się patrzy
  • Odpowiedz
Póki jest oficjalnie dyplomatą Polska ma obowiązek go chronić.


@Olbor: wiedział, że nie dostanie obstawy policji to mógł się nie ruszać, w ambasadzie jest bezpiecznie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Olbor: A rosja ma obowiązek szanować międzynarodowe standardy.

A nie kurde czekaj ¯\_(ツ)_/¯

Kacapy żerują wręcz na naszym poczuciu moralności i zasad.
  • Odpowiedz
Ps. Wewnętrznie cieszy mnie ta uwalona kacapska morda, no ale tak się nie robi polityki...


@pumpkinguy: Człowieku, my już nie mamy i tak polityki międzynarodowej od 7 lat a ciebie boli bo ktoś tam oblał ambasadora mimo że nie wyrażano zgody na te obchody?
  • Odpowiedz
@waro Jak się tak bardzo nie podoba, to powinni go wydalić. A nie zniżać się do poziomu kacapow. Ruskie zachowuja się jak zwierzęta, ale ja nie chce, żebyśmy się znizali do ich poziomu
  • Odpowiedz