Wpis z mikrobloga

@Mistrzrozkimnki:

Właśnie doszło do poważnego incydentu dyplomatycznego [...] Słabo to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)"


Piszesz o dyplomacie kraju który napada niewinny kraj i gdyby mógł, napadłby równiez Polskę. Niech się cieszy że ktoś go nożem nie zadźgał
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki rząd nie może zakazywać takich uroczystości wtf. To by dopiero była sraka. Po prostu ambasador nie powinien takiego gówna organizować. A Rosja nie powinna prowadzić wojny napastniczej. Tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mistrzrozkimnki: MSW powiedziało mu że nie są w stanie zapewnić mu bezpieczeństwa tam i zalecali żeby się tam nie pokazał, ambasada jest bezpiecznym miejscem.
Ruscy nie potrzebują pretekstu żeby robić dzikie akcje, już przecież raz przyjechali koparkami i ciężkim sprzętem na cmentarz katyński pod groźbą że wjadą tam i zaoraja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Morritz: Z tego co widać w TV na cmentarzu odbywa się manifestacja Ukraińców. Szkoda, że akurat w tym momencie to oni prowadzą naszą dyplomację zamiast państwa polskiego.


Właśnie doszło do poważnego incydentu dyplomatycznego, bo polskie służby nie potrafiły należycie zabezpieczyć niewielkiego skrawka terenu, praktycznie w centrum stolicy. Słabo to wygląda ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Mistrzrozkimnki: Wielka roSSija już strzela atomówkami w Warszawę. W Turcji
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki: Olaboga trochę farby i już wielka tragedia. Faktycznie pomalowanie komuś mordy na czerwono, to jak najazd na obce państwo i mordowanie cywilów. Powinniśmy się wstydzić jako Polacy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawi mnie w #!$%@?, mogło polecieć więcej tej farby ʕʔ
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki: Piszesz pretensjonalne ukierunkowane gówno a potem udajesz że wcale tak nie jest XD
powinni typowi #!$%@?ć łeb cegłówką najlepiej a wszystkich naszych dyplomatów ewakuować. a ty jesteś zbyt miękki najwidoczniej.
  • Odpowiedz
@Mistrzrozkimnki: myślałem że "zawodowi polscy dyplomaci" to raczej nie jest żaden autorytet. chyba że dla ciebie. To że ktoś jest "zawodowym polskim dyplomatom" po pierwsze umniejsza wiarygodności takiego człowieak a po drugie nie oznacza że od razu ma racje, nie sądzisz? To tak a propo przepalonych styków (uważaj bo po tym info ci sie styki przepalą)
Nie pisz już do mnie pecie bo nie mam czasu. Miłego.
  • Odpowiedz