Wpis z mikrobloga

Ale miałam okropny sen. Śnili mi się nieproszeni goście, było ich dużo w moim domu i nie dość że byli nieproszeni, to jeszcze niegrzeczni i mnie ignorowali. Co udało mi się wyprosić 10-12 osób, to zaraz pojawiały się nowe. Jedną babę przyłapałam na próbie kradzieży perfum jak ją wypraszałam, złapałam ją za te perfumy i mówię "co ty robisz, one były za 300 zł" a ona się tylko bezczelnie uśmiechnęła i zaczęłam zastanawiać się co udało jej się ukraść kiedy nie widziałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) potem jak weszłam do sypialni, to był totalny syf, 4 gości leżało sobie na łóżku i chlali piwo, jak zeszli to wszystko było w błocie, widać było że łazili po tym łóżku, no dramat, zdjęłam szybko pościel, wcisnęłam jednemu w ręce i powiedziałam że ma mi to odkupić i żeby wypie*dalali. Jak wyszli i myślałam że już pozbyłam się wszystkich, to byłam taka zmęczona, było już późno i chciałam spać, patrzę, a tam jakaś parka sobie chodzi i ogląda obrazy na ścianie, ja im mówię "proszę wyjść" a oni udają, że mnie nie słyszą i dalej oglądają te obrazy, to ja nagle wybuchłam i krzyczę "to nie muzeum, proszę natychmiast wyjść!" i poszli obrażeni i jeszcze coś chamsko komentowali to im środkowy palec pokazałam. Okropny sen, strasznie frustrujący ()
#sny #sen #dziendobry
  • 11