Wpis z mikrobloga

#eveonline

Bowhead
3xCapital Transverse Bulkhead II

1xDamage Control II
2xReinforced Bulkheads II

3 wolne mid sloty na ktore obecnie nie mam pomyslu poza jakims 500mn T2 silnikiem

czy

Providence
3xReinforced Bulkheads II

Niby Ehp jest porownywalne - 650189 dla Bowheada i 556040 dla Providence ale

Providence allign time 59 sekund 42 sekundy Bowheada

Skila nie mam jeszcze w zadnym bo jestem sparalizowany wyborem wlasciwego rozwiazania. Niby Bowhead wydaje sie lepszy no i mniej ich spada patrzac po zkillu i zwykle jak spadaja to maja jakies bardzo dziwne buildy. Providence w sumie tak samo - jak juz sa gankowane to tez maja buildy pod max cargo a nie max tank ( jedyne pod max tank jakie widze to spadaja w Esecamie ale no pewnych rzeczy czlowiek nie przeskoczy jak 25 cata + 5 talosow )

No i cargo innego typu troche. Wiem ze to takie pytanie czy do noszenia to lepsze sitko czy siatka i zalezy od tego co bedziesz nosic ale no.

Jakies rady ? High sec tylko.
  • 16
@10minuteman: A i jak masz microwarpdrive to da się tak zrobić żebyś allign time wynosił niezależnie od statki 10 sekund. W momencie allign klikasz moduł żeby się raz zakręcił (trwa on około 10 sekund) i jak się wyłączy masz odpowiednią prędkość i po prostu skaczesz :v

Testowałem i na orce działało :v
@10minuteman: A czaje czaje :v
Tylko że na Providence lepiej skiny widać i można się flexować xD :v
Ale nie zmienia faktu że tu i tutaj będziesz zadowolony :v
Btw czym się zajmujesz? Jakieś industry, kopanie czy wożenie z miejsca na miejsce?
@Yamikaze: Handluje na stacji tzn kupuje tanio sprzedaje drogo :P No i czasem przydalo by mi sie pudelko zeby sobie cos przewiesc komfortowo - raczej nie pod korek - bardziej zalezy mi na EHP bo ceny za transport sa wysokie a pewnosc ze dotrze do celu niewielka a jak mam zamrazac 3bln za transport rzeczy wartych 3bln na 3 dni to finalnie przez 3 dni nie mam 6bln i plynnosc finansowa
@10minuteman: A to ok - w każdym razie jeśli nie będziesz miał tam towarów powyżej 10b to nikt nie będzie chciał robić floty tornad żeby Cię ubić xD
Generalnie prędzej mnie w Worm/Gila zgankują jak robię abyss niż Ciebie xD
@10minuteman: Nie w Ship Maintenance Bay. Porównaj wielkość Cargo Bay i pamiętaj, że bulkheady (moduły, nie rigi) zmniejszają Ci cargo. Alternatywą mogą być coatingi (layered i multispectrum).

Niby Bowhead wydaje sie lepszy no i mniej ich spada patrzac po zkillu


Bo jest dużo mniej używany.
@SzlachcicPolny: Kojarze ale nie mialem potrzeby jeszcze testowac "w boju". Malo latam bo ostatnio malo co nawet trzeba przewozic. Taniej zaplacic jakies grosze na trasie Jita-Amarr niz targac cala droge ( niby mozna przez Ahbazon albo Vecamie ale no ryzyk fizyk - raz sie uda raz nie, z bln w bagazniku bym nie ryzykowal bo w sumie ekonomicznie nieuzasadnione ryzyko )
@theexitest: Moze zle sie wyrazilem - corp w ktorym jestem to 50% freightery. Problem to raczej kwestia czasu + collateralu jak juz pisalem. Jak cargo kosztuje 3bln i przez 3 dni jest niedostepne do sprzedazy to na siebie nie zarabia itp. A tak to od biedy moge wziac ten statek i sie kopnac Jita-Amarr i w przeciwna strone tez cos zarobic przy okazji.