Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Pan_Slon róbcie tak dalej a coś was pierdo*nie w końcu


@Boa_Wielbiciel: Heh jedyne przypały jakie mnie się przytrafiły wynikały z winy kierowców ale nie kręcę już od lat, zauważyłem tez narastająca frustracje wśród kierowców. To nie jest dobre dla nikogo
  • Odpowiedz
  • 10
@I_am_the_liquor no tak, nawet jak kierowca zazwyczaj jeżdżący przesiada się na nogi i bierze udział w sytuacjach z innymi kierowcami takich samych do jakich dochodzi gdy on jest kierowcą to wtedy #!$%@? na tego kierowcę jako pieszy xd
  • Odpowiedz
To nic nie zmieni bo kierowcy nie lubią rowerzystów, motocyklistów, pieszych, tirowców, autobusiarzy i innych kierowców osobówek też nie lubią.


@I_am_the_liquor: To. Czasem odnoszę wrażenie że na drodze nikt nikogo nie lubi. Jest wieczna wojna.
  • Odpowiedz
  • 15
@unitr-A ja to nienawidzę jak rowerzyści cwaniacy sobie z ludzi robią przeszkody do omijania i #!$%@? szybko między nimi na chodniku, bo ja mam odruch się odsuwac jak cos co mi się wydaje że na mnie pędzi żeby miejsce zrobić i doprowadza to do nieciekawych sytuacji xD a jak mignie zza pleców to też hertzklekoty mi to odpala
  • Odpowiedz
@postrachNocnegoSzczura: W sobote podjeżdżam do ronda, a tam kolaż sobie zjechał z DRMu zrobił honorowe kółko blokując wszystkie wjazdy i wrócił na ścieżkę w tym samym miejscu

Widok jego zażenowanej partnerki która trzymała się ścieżki sprawił, że się nawet nie #!$%@?łem xD

Ludzie na szosówkach to stan umysłu
  • Odpowiedz