Wpis z mikrobloga

bo fundamentalnie to świetna inwestycja, jeśli po drodze wydarzy się MOASS to będzie to raczej miła niespodzianka niż coś, wokół czego kręciło się moje życie i w czym widziałem szansę na zostanie milionerem bez większego wysiłku


Kto mógł przewidzieć że żadnego short squeeze nie będzie?

ja to raczej traktuję jak hobby już w tym momencie. Robię długoterminowe plany w moim życiu tak jakbym nie miał żadnych akcji


Przynajmniej przyznajecie że straciliście wiarę a szkoda bo ten cyrk mógł dłużej trwać

@LiveDieRepeat tak płakałeś jak ktoś tam miał cię na czarno ale widzę że już nie dajesz rady z krytyką xd Mówiłeś kiedyś że czas pokaże no to pokazał a ty jesteś tak samo głupi jeśli nie bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gme
  • 2
@2fac: WTF xD Nie mówię, że MOASSu nie będzie, nadal twierdzę, że będzie, tylko nie wiadomo kiedy, w związku z tym nie ma się co nastawiać, że jutro, albo w przyszłym miesiącu, bo równie dobrze może to się stać za parę lat. W związku z tym dopóki to się nie stanie trzeba żyć normalnie, a nie wyczekiwać tego każdego dnia. Nie płakałem, że ktokolwiek ma mnie na czarno, tak samo nie
@LiveDieRepeat:

Nie płakałem, że ktokolwiek ma mnie na czarno

Do tego jest tak pewny siebie i nie boi się dyskusji, że z wyprzedzeniem wrzucił mnie na czarną listę od razu po założeniu konta, zanim w ogóle zdążyłem się odezwać

W związku z tym dopóki to się nie stanie trzeba żyć normalnie, a nie wyczekiwać tego każdego dnia


https://www.wykop.pl/wpis/60859113/mirki-jakie-ksiazki-tu-czytacie-ja-ostatnio-taka-s/

Czas pokaże, ale w kontekście paru lat, nie paru miesięcy,


Pokaże że nie