Wpis z mikrobloga

Spotkał się ktoś kiedyś z bardzo swędząca wysypką po cytrulinie? 2 razy w życiu próbowałem i 2 razy miałem masakrycznie swędząca czerwoną wysypke (tylko na kolanach xD) utrzymująca się kilka dni, przy stosowaniu AAKG nie miałem takiego problemu
#silownia #mirkokoksy
#mikrokoksy #cytrulina
  • 5
  • Odpowiedz
@szaqq: Na szybko przejrzałem źródla i badania i zdarzały sie roznego rodzaju alergie i wysypki podczas suplementacji jablczanem cytruliny. Inne wytlumaczenie to jakies zanieczyszczenie alergenem krzyzowym, ale w tym przypadku od tego samego producenta arginina pewnie tez by to powodowala. Ja sie szczerze nigdy z tym nie spotkalem, ale badania mowia, ze zdarzaly sie. Sprobowalbym jeszcze cytrulina innego producenta. To juz wszystko wyjasni.
  • Odpowiedz
@Qbakoz: dzięki, jak skończy mi się aakg to spróbuję zamówić tę cytruline tylko z innej firmy i zobaczymy czy będzie powtórka
  • Odpowiedz
@szaqq: Zamow jakas najmniejsza paczke i zobacz. Ja mam uczulenie na rozne dziwne rzeczy. Np kompleks witaminy b. Witamina b3 z tego co pamietam zajebiscie mnie uczula i cala twarz czerwona. Na bialka mleka. Dokladniej alfalakto albumine itp. Najlepsza droga to droga eliminacyjna. Cytrulina super suplement. Szkoda byloby byc uczulonym :) powodzenia
  • Odpowiedz