Wpis z mikrobloga

Heja, gramy w grę #nofapchallenge.

Przypomnę zasady, które napisałem 9 tyg temu:

Żeby nam się fajniej grało w tę ''grę'' to zrobimy takie 3 poziomy na początek.

Poziom 1 0/10 dni

Poziom 2 0/30 dni

Poziom 3 0/100 dni

Jak minął ten tydzień?
-brak jakiegokolwiek ciśnienia, ale w sumie mam trochę łatwiej... benek mi nie stoi nawet z rana, także no niski teść robi swoje.

Co robię, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo, że puszczą mi hamulce?

-śpię bez majtek (mniejsze prawdp, że w środku nocy się obudzę z erekcją i zwalę konia, ponieważ będzie mnie blokowało spuszczenie się w pościel XDD)
-ćwiczę mocne 4x w tygodniu dzięki czemu, gdy wracam po pracy i po siłowni do domu, to jedyne o czym marzę to sen.
-prowadzę tego ''ala bloga'', co trzyma mnie przy życiu bardziej niż myślałem.
-zablokowałem wszystkie # na wykopie, na ig mam jedynie rzeczy, które chcę śledzić (fitness, rozwój itd, nie śledzę fitnesu u dziewczyn z wiadomych powodów)
-usuwam wszystkie dziewczyny z obserwowanych na instagramie, które obserwowałem jeszcze jak byłem aktywny na socialach)

Co muszę poprawić?
-nie mam pomysłu co mogę poprawić, jedynie dalej skupiać się na sobie i na wynikach :)

Osoby, które grają z nami:

@jeshcze_jak Poziom 2 13/30
@s0ngo_ Poziom 2 30/30
@eloszka911 Poziom 2 27/30
@Szafran Poziom 3 48/100
@Bastek_jnr Poziom 2 11/10
@fatlip11 Poziom 3 51/100
@Lozkowsalonie Poziom 3 52/100
@ZabojczyNawyk Poziom 3 49/100
@Barta12 Poziom 2 18/30
@Rekttiemal Poziom 4 63/100
@SliMik Poziom 3 69/100

Jeśli ktoś z Was odpadł to dajcie znać w komentarzu i lecicie od nowa:

Jeśli lecisz od nowa to napisz tak:
nick Poziom x dzień

Jeśli wytrwaliście, to po prostu komentarz, że żyjecie :)
Jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz komentarz:

''Dołączam nick poziom dzień''

Lecimy z tym bracia :)

Wasz s0ngo.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.
s0ngo - Heja, gramy w grę #nofapchallenge.

Przypomnę zasady, które napisałem 9 tyg...

źródło: comment_16520075461TIZ0E7Ouq33EoNxJiQ0aL.jpg

Pobierz
  • 17
@s0ngo_: Znajdź sobie hobby najlepiej dwa. Jeśli masz co robić to nie masz czasu o tym myśleć. Dwa fajnie pobrać sobie jakąś apke mierzącą postępy, fajnie to motywuje gdy widzisz czas na liczniku. Trzy to jeśli nie dasz rady ciągiem podziel na mniejsze odstępy. Typu raz na tydzień/dwa potem msc itd
@s0ngo_ AAAAA #!$%@?. Widząc wynik "69" a do 100 tylko 1 miesiąc, to #!$%@? to w drobny pył. Od tego czasu nawet wyniki na siłowni wskoczyły, tylko szkoda, że chlop je po 1500-2000 kcal, trzymając białko wysoko, to pewnie dlatego takiej ochoty sie nie ma hehe. Ale pracka zaraz sie znajdzie, to chłop #!$%@? siebie na nowo, z granitu wykuty jak Adonis bedzie.
@SliMik: kurrrrła dlaczego tylko 1500-2000?? toż to śmierć, nie chce się żyć a co dopiero walić ( ͡° ͜ʖ ͡°). LECIMY #!$%@? LECIMY Z TYM przy 100 dniach #!$%@? wydłuża się o 1cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)