Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#moderacja
#oswiadczenie
Moderacja to Maćki z Klanu, chroniąca trolli i zwykłych chamów, którzy z kolei stanowią większość użytkowników tego ścieku.
Wracam z bana, którego dostałem za szczere odpisywanie wykopkom, które zamiast cywilizowanie dyskutować, od razu obrażały i jak dostanę kolejny - mam to w dupie, życie bez "dyskusji" tutaj jest zwyczajnie lepsze.

W ogóle, kocham ten portal, gdzie ktoś coś pisze i dostaje odpowiedzi typu "#!$%@?", tonę pasywno-agresywnego bełkotu, jakieś brednie bez ładu, składu i logiki i modki mają to w dupie, jedyny problem się pojawia, jak się docelowej demografii wykopy odpisze, by #!$%@?, bo to już zbrodnia.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluze_dobra_rada: Dokładnie to. Rozpisze się człowiek, uzasadni i dostaje ripostę jednocześnie obraźliwą i albo opartą na chochole, bo najlepiej się czepić czegoś, co w ogóle nie zostało napisane, tylko co sobie wykopek uroił, albo przynajmniej opartą na czepianiu się słówek, totalnie ignorując meritum. I tak się to kręci, a na czarnej liście miejsca brak.

A najgorsze, że jak tu siedzę, to sam zaczynam odpisywać jak ostatni śmieć, pasywno-agresywnie, z nastawieniem na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: No dostałem, bo towarzystwu odpisywałem nie owijając w bawełnę, co opisałem w 1. komentarzu, ale chyba coś ci umknęło i byłem aktywny, więc na dyskusję z idiotą trafiałem dość często, by modkom się przelało. Może potrzebujesz jakiegoś bardziej złożonego wytłumaczenia zjawiska?
Jedną z doskonałych metod wywołania pyskówki jest olewanie tego, co ktoś napisał, wrzucenie odpowiedzi luźno nawiązującej do komentarza, a jednocześnie zakładającej, że rozmówca to jakiś zakłamany podczłowiek, a na
@Pantokrator Bardzo rozczulają mnie małe rzeczy, jak na przykład to, że w regulaminie "#!$%@?" jest jednym ze słów zabronionych, z kolei nazwanie kogoś spierdoksem/spierdoxem jest już dla moderacji jak najbardziej cacy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Megawonsz_dziewienc: Bardzo dobre porównanie , najlepsze, że przyszedłeś tu robić chlew, stąd wykwit zakończony xd, a teraz kolejny komentarz bez żadnej wartości, bo argumentów tu nie ma. "Porównanie z dupy" to nie argument, a jak ktoś cię atakuje, czy fizycznie, czy słownie, to masz prawo się bronić i tyle. Weź znajdź sobie lepsze zajęcie, niż zawracanie mi głowy.
z kolei nazwanie kogoś spierdoksem/spierdoxem jest już dla moderacji jak najbardziej cacy ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Jerry664: Mi maćki skasowali posta za nazwanie jakiegoś prawdziwego komucha (albo nowickiego albo kapelę) "komuszym spierdonem".