Wpis z mikrobloga

Czy korzysta ktoś z was mireczki z jakiegoś poker coachingu i jest coś w stanie polecić? Bbz, siewas School, pokercoaching? Wziąłem się intensywniej za naukę tej pięknej gry, nie powiem, przynosi to efekty (w turniejach coraz częściej #!$%@?), ale jednak chciałbym jeszcze mocniej w to iść i grać coraz lepiej. Na ten moment czytam książki, oglądam filmiki Little'a i zerkam na streamy niektórych zawodników (pomijam Lexa)
#poker #pokerstars
  • 9
@baca1992 co do ksiazek to trzeba raczej podchodzić jak do manuali i podręcznika niż do np powieści - mam u siebie Acevedo - modern theory od poker (bardzo dobra), Moormana - Book of poker (ale trochę dziwnie mi się ją czyta, to jak te książki szachowe, analiza rozdań). Od znajomego pożyczę książki Fitzgeralda i Jonathana Little. Ze streamów patrzę na apestyles, jonathana Littla jak ma live, spraggyego też czasem odpalę.
@pchomrower: imo nauka ze streamów to najgorszy pomysł. Książki lepiej ale też lipa bo się bardzo szybko dezaktualizują. Ja największy progres miałem jak wrzucałem rozdania do analizy, pisałem krok po kroku co dlaczego robiłem, czego nie rozumiem a lepsi gracze je analizowali i pokazywali mi błędy.

Ale najlepiej zacząć od prostych artykułów które pokażą ci totalne ABC, dadzą rdzeń strategii którą później będiesz modyfikować. Ale na początku trzeba mieć taki totalny