Wpis z mikrobloga

Europejski Fundusz Odbudowy, podwyżki dla budżetówki, WIBOR, mieszkania.

Postulaty Lewicy są najpierw krytykowane przez sektę PO Silnych Razem, a później przejmowane przez Tuska jako tak oświecone, że sam elektorat PO nie nadąża.

Jednocześnie wyborcy Lewicy dostrzegają skuteczność ich formacji i sukcesywnie zwiększają jej poparcie.

Dzięki temu, w razie wygranej wyborów przez opozycję, Lewica będzie skutecznie patrzyła Tuskowi na ręce a idee Lewicy będą nie tylko retorycznie podchwytywane przez mainstreamową większość, ale i wdrażane w życie ( )

#bekazlibka #neuropa #lewica #bekazprawakow #4konserwy #polska #polityka
  • 17
a idee Lewicy będą nie tylko retorycznie podchwytywane przez mainstreamową większość, ale i wdrażane w życie ( )


@Tom_Ja: Czyli ze niby z deszczu pod rynne? Od jednych lewakow do drugich? A da sie jeszce wiecej rozdawac? Wez nie zartuj bo to nie jest smieszne :/
@Tom_Ja: Problemem nie jest niska ilość środka płatniczego w obiegu tylko niedobór podaży. Wszelkie działania jakie planują/podejmują różne partie aktualnie zasiadające w sejmie RP tylko chcą kierować inaczej popytem.A problem zostanie tylko skierowany na nieco inna grupę w społeczeństwie. Jeszcze drukarki na towary i usługi nie wynaleziono to może np Lewica mogła by rozkminić jak można by pomóc rozwiązać ten problem? Cała reszta będzie wtórna do tego aspektu.
widzę intelektualny konfederata,


@Rejetn: Zmien lekarza bo cie w wala robi. Konkretnie okuliste bo uja widzisz.

Lewica ma ten jeden "plus" ze nie kryje sie z tym ze chce zabierac jednym zeby dawac drugim. To wynika z definicji ze niby wszyscy sa rowni. A jak nie sa to trzeba zrobic zeby byli. Czyli zabrac tym co maja zeby dac tym co nie maja. I wtedy bedzie rowno.

Natomiast to co mamy
@gorzki99: widzę błysnąłes inteligencjo xdd zabiero jadnym i dajo drugim xd to dlaczego komuchu chodziłeś do szkoły, albo jezdzisz po autostradach, ile na nie wylozyłeś? Tak działają kraje cywilizowane, a ty nawet nie widzisz, że jesteś beneficjentem tego systemu xd
dlaczego komuchu chodziłeś do szkoły


@Rejetn: Bo panstwo naklada taki obowiazek? Jak naklada taki obowiazek to niech umozliwia jego wykonanie. Ale co taki lewak jak ty moze wiedziec o prawie?

Od komuchow to mozesz wyzywac tego ktorego widzisz w lustrze. Dzien zaczynasz od "dej dej bo mnie sie nalezy'?

Natomiast to co mamy teraz to tez lewica. Tylko ze nie mowi tego wprost i nazywa siebie prawica. Robi dokladnie to samo
@gorzki99: to policz xD gdyby państwo takiego obowiązku nie postawiło to w ogole byś tego nie miał, to jest taka drobna różnica xd sam Friedman mówił, że bez państwowej edukacji w społeczeństwie było około 2% analfabetów
Juz nie mówiąc o autostradach, czy inwestycjach w infrastrukture

fajnego chochola postawiłeś, że w Polsce nie działa to tak nie moze być, ale w Skandynawii to spoko xd czyli tobie nie chodzi o jakąś wolność,
Gownem to jestes sam kolego, masz dużo więcej, niż ci się wydaje


@Rejetn: Poki co mam wykopkow ktore robia wycieczki osobiste pomimo ze w ich strone ja nie robie zadnych. Jak widac nawet ta edukacja w polsce nie dziala.

fajnego chochola postawiłeś, że w Polsce nie działa to tak nie moze być, ale w Skandynawii to spoko xd czyli tobie nie chodzi o jakąś wolność, tylko o biedne finansowanie usług publicznych