Wpis z mikrobloga

@kasieu: teraz pytanie o trzeci mecz - czy ZAKSA pójdzie za ciosem i dopnie kolejny temat, czy może w końcu padnie bo statystycznie 1 na 8 prób musi być nieudana? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@rbk17: kochać i tak będę () ale wtedy albo dekoracja w JZ albo piąty mecz, a po co to komu? komu to potrzebne? ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeszcze jeden finał jest do wygrania, więc oby to zamknęli w 3 spotkaniach i mogli na spokojnie się przygotowywać na 22 maja. wiem, że dla nas- kibiców- to oznacza mniej emocji, ale jednak
jeszcze jeden finał jest do wygrania, więc oby to zamknęli w 3 spotkaniach i mogli na spokojnie się przygotowywać na 22 maja


@kasieu: jestem tego samego zdania. Póki co 3/5 meczów poszło świetnie, czyli ostatni półfinał z Zawierciem oraz te 2 finałowe. Też chcę aby to już skończyli i się skupili na tym ostatnim meczu.
@rbk17: byłabym nawet ok z 4 meczem, bo przerwa tak czy inaczej byłaby stosunkowo długa przed finałem LM, ale jednak jak celebrować to na Hali Azoty ( ʖ̯) ale nie ma co jeszcze rozdawać medali. w środę mocno trzymamy kciuki i lecimy z gołąbkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡