Wpis z mikrobloga

A Konononowicz nic sobie z tego nie robi, że Aron nagrywa go jak jest obszczany, obsmarowany g&wnem z paczek i pije cudzy mocz? To wszystko ląduje na Joutubach. Tak samo Gieremek, ile razy już został nagrany jak jest obszczany? Tych dwóch istot starosielskich to nie rusza i liczy się tylko to czy mają co wlać do otworów gębowych? Jeden biały płyn, drugi olkohol? Mi to wygląda na promocję zachowań patologicznych. Próbował ktoś zgłaszać to do jakiegoś wydziału Ministerstwa Sprawiedliwości/Cyfryzacji(?) związanego z patostrimami? Chyba Andrut jest z Podlasia i niezbyt może mu się podobać, że coraz większa część polaków kojarzy Podlasie głównie z tymi degeneratami białostockimi. No i jeszcze Truskolaski jest z PO. Uniwersum Szkolnej 17 to nie moja bajka i nie chce mi się poświęcać czasu na walkę z Centralą, a widzę, że wy Esa nienawidzicie. Tak tylko podpowiadam.

#kononowicz
  • 8
@PiSudczyk: przecież ten człowiek wybił się jako "antysystemowiec" i uciekł do pisu przy najbliższej okazji + próbował wcisnąć na stołek żonę ale sprawa zrobiła się medialna i nie wyszło xD powie wszystko byleby utrzymać stołek nie m co wierzyć w cokolwiek on powie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meserole: może będzie chciał na tym zbić kapitał polityczny, tak tylko zakładam. Sprawa może być medialna, bo Mleczny Golem ostatnio ma po +100k wyświetleń, więc myślę, że na pewno jakiś polityk by się znalazł. Andrut to pierwsza myśl.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
na twoim miejscu nie oczekiwalbym zainteresowania czyms takim przez instytucje państwową, która jest zarzadzana przez czlowieka ktory dal przyzwolenie do zrobienia tzw rządowego discorda