Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Semigod: Ponoć mnóstwo. Czytałem kiedyś wywiad z jednym "redaktorkiem", który pracował w takim "świerszczyku". Wspominał, że mieli pełne pudło takich fotek w redakcji, zabierał je czasem do domu i przeglądał te fotki "z kolegami przy piwie".
  • Odpowiedz
za najlepsze zdjęcie numeru płacili 50000 starych złotych


@asap_srasap: 50 000 starych złotych to jest równowartość dzisiejszych 5 złotych. Jesteś pewien, że tyle za to płacili? Już pomijam siłę nabywczą pieniądza, bo wiadomo, że za dzisiejsze 5 złotych w tamtych czasach mogłeś sobie kupić więcej niż dziś, no ale bez przesady, żeby wydawnictwo za nudesa (i to "najlepszego"!) rzucało lasce piątaka.
  • Odpowiedz
@moby22 cholera, zero zjadłem. 500000 miało być ( ͡º ͜ʖ͡º), czyli 50 zł. Dzięki za czujność. Są obrazy, których nie mogę wyprzeć z pamięci. Takie jak sesja pana Kazimierza, z komentarzem pod zdjęciami...'maly ale wariat'. I parę pań wstydliwie pokazujących swoje wdzięki w wannie. Złota epoka kocurów. Kolegi tata w piwnicy trzymał ładną stertę wampów, catsów i innych takich
  • Odpowiedz
@asap_srasap: 50 zł to i tak trochę bieda xD No ale takie czasy, że za bardzo wyboru nie miały – w necie rozbierać miały się dopiero ich córki i to za ładnych parę lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolegi tata w piwnicy trzymał ładną stertę wampów, catsów i innych takich


No, ja też pierwszą styczność z tego typu produkcjami miałem przy okazji znalezisk poczynionych u kolegi
  • Odpowiedz
@moby22 no bieda, z naszej perspektywy. Jakoś utrwalił mi się list dołączony do zdjęć, gdzie jakiś pan pisał, że te 50 zł, to dla niego masa kasy, bo jest na rencie czy tam emeryturze i chciałby wygrać. A co do ślizgaczy na VHS, to tata kolegi miał w szafie z rzeczami kasetę Wilgotne Dzikuski. Rok 97 i my dziesięcioletni oglądający figle nad basenem XD potem kolega musiał pamiętać, żeby przewinąć, do
  • Odpowiedz
500k to moze nie byly jakies kokosy, ale to jednak mimo wszystko kilka dniowek


Idzie wstydliwe wyznanie z dzieciństwa:

@m_bielawski: No, ja Ci powiem, że jakoś w 1995 dostałem jako ośmioletni gnój właśnie takie 500k do łapy i coś tam miałem w szkole opłacić tymi pieniędzmi (jakieś komitety czy inne bzdety #pdk
  • Odpowiedz
@moby22: miałem tak samo, tylko że pamiętam dokładnie, że stawiałem lody śmietankowe w folii (jak kostka masła), a papierków z reszty było cały czas więcej i więcej ;)
  • Odpowiedz