Wpis z mikrobloga

@johnblaze12345: prawda, zawsze im kibicowałem, a to że nie wygrali Euro 2000 to skandal ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy ta ekipa to był prawdziwy walec

W grupie miazga, 6:0 (jeśli dobrze pamiętam) w ćwierćfinale z jugolami, później jechali z makaroniarzami jak z taczką gnoju w półfinale, no ale odpadli.

Z drugiej strony, ciężko mi sobie przypomnieć w całej historii piłki większe frajerstwo niż tamten półfinał. Mieć
  • Odpowiedz
@Testodzik: Pamiętam wszystko co napisałeś, jakby to było wczoraj :))

Dla mnie to był dodatkowo okres, w którym zaczynałem kibicować Barcy, więc jaranko podwójne ;)

bo w tym czasie kilka innych było
  • Odpowiedz
  • 1
@Testodzik już grupowy z Holandią, o nic, Francja rezerwami, a jakie meczycho

Swoją drogą jaka podjara była u ludzi, że Francja przegrała, a to tylko 2 do 3, gdzie Francuzi #!$%@? się na ten mecz.

I to, że Holandia rzuciła pierwszy skład wtedy mogło zaważyć na porażce w półfinale, presja i zmęczenie
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: pięknie to było oglądać na żywo, nie było takiej kasy i #!$%@? jak dziś, nikt nie nurkował nie kręcił się na murawie, a w każdej ekipie było min 2 wirtuozów, kiwki, bajka teraz to takie pykanie
  • Odpowiedz
@FotDK: Tak jest, spojrzałem sobie teraz całościowo na kadry obu drużyn na tamten turniej, i o ile pierwsze składy to mniej więcej ten sam poziom, to Francja na pewno miała DUŻO lepsze nazwiska jeśli chodzi o rezerwowych. Większa głębia składu i pole manewru.

Zgadzam się też, że w półfinale zjadła ich presja, tym bardziej że mieli świadomość, że po tej czerwonej kartce dla Zambrotty każdy inny wynik niż awans będzie
  • Odpowiedz
  • 5
@Testodzik tak, w końcu bramki w finale to akcje rezerwowych, Wiltord a potem Pires do Trezeguet.

Holandia miała bajeczny pierwszy skład, ale Francja miała praktycznie drugą 11 o podobnym poziomie, no może Zidane'a nie było kim zastąpić tak 1 do 1.

Tamtejsi rezerwowi w mig stali sie graczami 1 składu, zwłaszcza Ci trzej wymienieni wyżej.
  • Odpowiedz
  • 3
@paki82 przede wszystkim tamte Euro to było 16 potężnych albo solidnych ekip a nie jakieś Albanie czy inne wymysły. Łotwa w 2004 to był ewenement. Grupa Francja, Holandia, Czechy, Dania to było coś albo Portugalia, Rumunia, Niemcy, Anglia
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: Holandia z lat 1994-2000 to absolutny TOP w tamtym czasie. Do dziś nie mogę uwierzyć jak nie wygrali Euro 2000 na swojej ziemi, gdzie w półfinale mecz życia rozegrał Toldo.
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: czy wy też uważacie tak jak ja że teraz nie ma aż tylu zajebistych piłkarzy co jeszcze 15-20 lat temu.teraz jest ich garstka z CR7 i Messim na czele,a kiedyś każdy mógłby wymieniać i wymieniać tych najlepszych.
  • Odpowiedz
Toldo


@fan391: Włosi mieli wtedy #!$%@? bramkarzy:
TOLDO, PERUZZI, GIANLUCA PALIUCA (czy jak go się tam pisze), początek wielkiego BUFFONA

a z tymi Angolami to oni nawet mają powiedzenie w stylu - WIELCY, SILNI JAK NIGDY - #!$%@?
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: Bramkarzy i napastników, bo takiego kłopotu bogactwa w ataku jaki wtedy mieli nie miała chyba żadna reprezentacja: Vieri, Del Piero, R.Baggio, Zola, Casiraghi, Ravanelli, Inzaghi, Chiesa, Totti, Simone. Można wymieniać i wymieniać...
  • Odpowiedz