Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to jest ale sam sposób mówienia tej laski sprawia, ze wiem, ze czuć od niej, ze jest pustą idiotką


@LuxEtClamabunt:

na tiktoku - jestem ekspertką, słuchajcie jak się "TO" robi, bierzcie "go, jego, pi-pi xD" itp całego, o tak


@bn1776: Tiktok ma jakieś niejasne zasady banowania i usuwania filmów. Jeśli chcesz, żeby Twój content o seksie lub broni przetrwał, musisz kombinować z cenzurą. ¯\_(ツ)_/¯
proponowało mi bez powodu porady z excela, proponowało porady dietetyczne, proponowało śmieszne filmiki i proponowało także szlaufy, więc to chyba nie problem w ukierunkowaniu na wyszukiwane treści.


@sopel87: Mi też na początku algorytm podsyłał dziewczyny kręcace tyłkami. Scrollowałem to i miałem spokój. Teraz głównie podsyła to, co najczęściej dodaję do ulubionych, plus od czasu do czasu coś z zupełnie innej tematyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bn1776: Tiktok ma jakieś niejasne zasady banowania i usuwania filmów. Jeśli chcesz, żeby Twój content o seksie lub broni przetrwał, musisz kombinować z cenzurą. ¯_(ツ)_/¯


@Nitro_Express:
Nie wiedziałem, nie korzystam z tiktoka, natomiast samo w sobie brzmi strasznie śmiesznie, z jednej strony w polsce tematyka edukacji seksualnej jest poniżej dna i potrzeba kogoś kto odważy się o tym mówić z drugiej próbują osoby dla których powiedzenie penis, wagina, pochwa jest