Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie polecicie słuchawki przewodowe dokanałowe z głębokim bassem?

A może przewodowe to jednak kiepski pomysł i lepiej pójść w bezprzewodowe? W bluetooth nie lubię spadającej jakości dźwięku z powodu kompresji (choć pewnie i tak tego nie słyszę, ale sama świadomość) + często trudno jest kogoś zrozumieć rozmawiając przez telefon czy na callu w pracy.
Z minusów przewodowych to trochę czułbym się jak bym się cofał (bo przecież wszystko jest bezprzewodowe teraz) i pewnie są mniej wygodne (kabel się plącze i można nim o coś zahaczyć)

Co myślicie? Które bardziej warto? Polecicie coś z podbitymi bassami?

#pytanie #muzyka #sluchawki
  • 11
@sayda: z przewodowych zawsze jblki miały sążny ciepły basik. W tej cenie cos znajdziesz, z bezprzewodowych polecam jbl tws live pro, ale to trochę inna półka cenowa/airpodsy
@sayda: za około 100pln możesz dostać sony mdr-xb50ap, grają przeciętnie ale bass i sub-bass jest bardzo podbity.
Wyższa pulka cenowa poprawia wszystkie pasma ale nie wiem czy dostaniesz gdzieś indziej tak mocny bas poniżej 200€.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bauzzer: kupiłem Sony mdr-xb55ap. Te, o których wspomniałeś nie były nigdzie dostępne nowe, były jedynie refurbished. Wyglądają super. We wtorek powinny dojść - sam za siebie trzymam kciuki, żeby grały fajnie
@sayda: Ja kiedyś w zestawie z htc 10 dostałem słuchawki które według mnie biły pod względem basu i głośności inne. AKG i Sony nie miało podjazdu jak wtedy porównywałem jakość grania w podobnej półce cenowej. HTC 10 Hi-Res Audio Earphones, tak się nazywają, ale patrzę że szukasz droższych lecz jak już zacząłem pisać, to skończę xD