Wpis z mikrobloga

  • 22
#nieruchomosci
Ból dupy ludzi którzy wzięli kredyt po same pomidory i nie mają na ratę bo ratka rośnie xD niestety istniało takie ryzyko. Wzięliście to musicie spłacać. Jak nie dajecie rady to musicie sprzedać albo iść do drugiej pracy xD. Nie rozumiem bólu tyłka skoro jesteście pewni że nieruchomości będą tylko rosnąć to będziecie bogaci i tak. Zarobicie potężne pieniądze bo kupiliście np. Rok temu.
Marvel7 - #nieruchomosci 
Ból dupy ludzi którzy wzięli kredyt po same pomidory i nie ...

źródło: comment_1651857339UvyDOvBtmYnVhiAkPGFpZ5.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Marvel7: Dokładnie. Trzeba było wiąść kredyt ze stałą stopą procentową. Chcieli być cwani wzieli ze zmienną to niech teraz ponoszą konsekwencje swoich decyzji. Takie życie.
  • Odpowiedz
@Marvel7: zloto :)

Chcieli być cwani wzieli ze zmienną to niech teraz ponoszą konsekwencje swoich decyzji. Takie życie.


@nexe: Ja tez ponosze. Jak st00pki spadly to placilem mniej. No to
  • Odpowiedz
No chyba że tak to w sumie rozumiem.


@nexe: No to niezly cwaniak ze mnie :P

A tak na powaznie to jak postanowilem ze wezme kredyt moja wiedza ograniczala sie do: "wiem ze musze splacac i wiem ze splace wiecej niz
  • Odpowiedz
jak bierzesz kredyt na 30 lat to rata nie jest 1/2 raty kredytu na 15 lat tylko bliżej 3/4 więc coś kręcisz


@2mack: A Ty myslisz ze ja wiem/pamietam ile by byla rata przy 15 latach jak mnie to wcale nie interesowalo?

Chodzilo mi o sam fakt a nie wyliczenia co do grosza. A fakt jest taki
  • Odpowiedz