Wpis z mikrobloga

niestety, @freedomseeker zablokował mnie to nie mogę mu odpowiedzieć na pytanie które mi zadał więc odpowiadam mu tutaj:

To Twoja interpretacja.


@freedomseeker: no nie moja, cały wykop uważa że # rozdajo jest za darmo bez limitu osób i żebrania o obserwowanie bo chodzi o rozdawanie. Tak właśnie robiłem gdy coś losowałem i uważam że tak powinno to wyglądać.

A zasady tego # rozdajozadarmo są moje.


@freedomseeker: to wtedy taguj #rozdajozadarmo a nie #rozdajo, w czym problem?

Coś jeszcze?


@freedomseeker: tak, skończ spamować swoimi konkursami tag # rozdajo bo to się już niesmaczne robi.

# rozdajo powinno być za darmo?

  • TAK 95.8% (92)
  • NIE 3.1% (3)
  • Napiszę w komentarzu. 1.0% (1)

Oddanych głosów: 96

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TYLKO spośród osób które mnie dodały do obserwowanych oraz zaplusowały wpis i takich osób musi się zebrać CO NAJMNIEJ 50!!!


@freedomseeker: gdyby tak było to byś właśnie tak napisał a napisałeś inaczej. Reszta twojego komentarza to kłamstwo więc go usuwam. To nie jest dziwne.

Dziwne jest jednak to że mnie zablokowałeś a jednak do mnie piszesz. Masz Ty rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
@aarahon

Ale hejcik poleciał. To przez odniesienia do pielęgniarek, mobbingu etc.?

Chcialbym takie laski poznać żeby wymienić się obserwacjami i podyskutować o ile mobbing za bardzo ich nie zniszczył i w porę zmieniły pracę.
  • Odpowiedz
Ale hejcik poleciał. To przez odniesienia do pielęgniarek, mobbingu etc.?


@freedomseeker: nie, przecież wyżej napisałem że to przez dodawanie tagu #rozdajo do czegoś co nie jest #rozdajo tylko żebraniem o plusy i obserwowania.

Chcialbym takie laski poznać żeby wymienić się obserwacjami i podyskutować o ile mobbing za bardzo ich nie zniszczył i w porę zmieniły
  • Odpowiedz
@aarahon:

Uświadomię Cię, że trochę kręcisz bo to # rozdajo, którego się czepiłeś było calkiem za darmo a warunki stawiam (zresztą od niedawna bo wcześniej nie) w # rozdajo nie tylko ja i nikt się tamtych kolesi nie czepia i nie robi ankiet.

I warunki te nie są żadnym żebraniem.
Zasięgi to osiągnięcia na wykop i sporo osób tak robi. I co ciekawe nikt się ich
  • Odpowiedz
Uświadomię Cię, że trochę kręcisz bo to # rozdajo, którego się czepiłeś było calkiem za darmo a warunki stawiam (zresztą od niedawna bo wcześniej nie) w # rozdajo nie tylko ja i nikt się tamtych kolesi nie czepia i nie robi ankiet.


@freedomseeker: czyli nie trzeba obserwować Twojego profilu żeby wziąć udział w losowaniu? I miło wiedzieć że dla ciebie jestem nikim.

I warunki te nie są żadnym żebraniem.

Zasięgi to osiągnięcia na wykop i sporo osób tak robi. I co ciekawe nikt się ich
  • Odpowiedz
Pisali mi to dwa razy w komentarzach pod tym # rozdajo


@freedomseeker: czyli nie ja ani nikt w tym wpisie.

Ciekawi mnie to nagłe ożywienie nagonki bo nigdy wcześniej takiej nie było
  • Odpowiedz
@aarahon:

Poza tym jak już mówimy o manipulacji i kłamstwie to tak jak już pisałem każdy miewa takie epizody,
np. Ty pisząc w ankiecie: "# rozdajo powinno być za darmo?"

Moje rozdajo BYŁO za darmo - przykład na manipulację w Twojej ankiecie a potem rozwijasz temat w innym kierunku na bazie głosów jednak zauważ że plusów do twojego wpisu było
  • Odpowiedz
@freedomseeker: za darmo to znaczy że wystarczy plus do wzięcia udziału w losowaniu, jeśli trzeba coś więcej to znaczy że nie jest za darmo. To jest proste, nie wiem czego nie rozumiesz ;)
  • Odpowiedz