Wpis z mikrobloga

niestety, @freedomseeker zablokował mnie to nie mogę mu odpowiedzieć na pytanie które mi zadał więc odpowiadam mu tutaj:

To Twoja interpretacja.


@freedomseeker: no nie moja, cały wykop uważa że # rozdajo jest za darmo bez limitu osób i żebrania o obserwowanie bo chodzi o rozdawanie. Tak właśnie robiłem gdy coś losowałem i uważam że tak powinno to wyglądać.

A zasady tego # rozdajozadarmo są moje.


@freedomseeker: to wtedy taguj #rozdajozadarmo a nie #rozdajo, w czym problem?

Coś jeszcze?


@freedomseeker: tak, skończ spamować swoimi konkursami tag # rozdajo bo to się już niesmaczne robi.

# rozdajo powinno być za darmo?

  • TAK 95.8% (92)
  • NIE 3.1% (3)
  • Napiszę w komentarzu. 1.0% (1)

Oddanych głosów: 96

  • 34
@aarahon: Pan @freedomseeker usunął mój komentarz pod jego wpisem, krytykujący jego postawę (jakże adekwatna nazwa użytkownika do tego typu zachowania by the way) po czym zaczął wysyłać mi niewybredne propozycje w wiadomościach prywatnych argumentując je cytuję "wykopki pisały ze jesteś sexy a ja szukam akurat kobiety."
Jeśli rzeczywiście sprzedaje przez tag "rozdajo", to słabo.


@southlander: nie, nic nie sprzedaje, źle mnie zrozumiałeś.

@iMarek22: wcześniej chciał opłacenia kosztów wysyłki ale zrezygnował z tego, teraz chce obserwowania jego profilu i zebrania minimalnej ilości obserwujących przy każdym rozdajo co wg mnie nie jest ok ale nie robiłbym o to afery gdyby nie tagował tego jako #rozdajo
@southlander: @iMarek22: niczego nie sprzedaje ale rozdaje jakieś gowna nic nie warte (dlatego wpisuje cene przedmiotu, bo kogo obchodzi płytka pielęgniarki nikogo a jak obok będzie 25zl to już ktoś kliknie)
Musisz go obserwować plusowac i opłacić sobie przesyłke chłop poszedł na czarna bo #!$%@? już
Sam się zagapiłem i otagowałem swój wpis jako #rozdajo - używałem tego zwrotu kilka razy i starałem się dawać spację żeby nikogo nie wołać ale przeoczyłem jedno i w związku z tym obiecuję zorganizować jakieś rozdajo w tym miesiącu.
A jak wrzucę go na czarną to i tak dostanę powiadomienie o wpisie z tym tagiem, przynajmniej tak powinno być.

@aarahon: Zwykle (czarno > obserwowanie), więc nie powinieneś nic dostać, ale to wykop i nie mam pojęcia jak to działa z tagami.

czyli jak się wywiązuje to może spamować swój konkurs nieprawidłowym tagiem?

A jakie powinny być według ciebie? # konkurs jest zwykle dla stron spoza wykopu. Jeśli chciałbyś się trzymać
to minimalna ilość plusów, żeby się odbyło.


@loki_the_prankster: minimalna ilość obserwujących a nie plusów. Plusów może być i 3k ale jak mniej niż 50 osób go będzie obserwować to losowanie się nie odbędzie co mi się nie podoba - albo robisz rozdajo albo nie.

Jeśli chciałbyś się trzymać formalnej definicji, to 90% tagu jest tagowane nieprawidłowo


@loki_the_prankster: czemu? mam ten tag w obserwowanych i nie sądzę że jest to 90%
minimalna ilość obserwujących a nie plusów.

@aarahon: warunek to oberwowanie i plus, więc nasze obie interpretacje są poprawne. I też mi się to nie podoba.

czemu?

Bo od strony formalnej wszystko, gdzie idzie w ruch mirkolos albo inny generator losowości, to # loteria. Wszędzie, gdzie wygrywa ktoś w oparciu o plusy lub inne widzimisie autora, to # konkurs. # rozdajo to właściwie wszystko inne, rzucone kody czy oddanie czegoś pierwszej osobie,
przecież ten typ ma od dawna ponad 300 obserwujących, tu chodzi o plusy xD


@vomalio: jego wpisy mówią coś innego...

losowanie książek w najbliższą sobotę czyli 07.05.2022 o godz. 22.00 TYLKO spośród osób które mnie dodały do obserwowanych oraz zaplusowały wpis i takich osób musi się zebrać CO NAJMNIEJ 50!!!


Czyli 50 osób musi zaplusować wpis i dodać go do obserwowanych.

warunek to oberwowanie i plus,


@loki_the_prankster: Warunek to dodanie
Czyli 50 osób musi zaplusować wpis i dodać go do obserwowanych.


@aarahon: Wydaje mi się, że nieco to naciągasz. To nie jest 50 nowych ludzi, którzy mają go dodać.

TYLKO spośród osób które mnie dodały do obserwowanych oraz zaplusowały wpis i takich osób musi się zebrać CO NAJMNIEJ 50!!!


Czyli z 50 plusujących, każdy musi mieć go w obserwowanych, a nie, że musi mu ich tyle przybyć. Na ten moment już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aarahon: ja to rozumiem jako: ma być X plusów, a każdy kto chce wygrać ma go obserwować. Czyli jeśli wylosuje kogoś, kto go nie obserwuje to losuje dalej.
Ja nie rozumiem oburzenia, przecież po coś jest #czarnolisto
@vomalio: @loki_the_prankster: gdyby chciał 50 plusujących którzy go obserwują to by napisał:

losowanie książek w najbliższą sobotę czyli 07.05.2022 o godz. 22.00 TYLKO spośród osób które mnie obserwują oraz zaplusowały wpis i takich osób musi się zebrać CO NAJMNIEJ 50!!!