Wpis z mikrobloga

Zaczyna mnie nudzić #xbox series S. Gry od EA są tak gówniane, graficznie wygląda to bardzo słabo. Najwięcej czasu przegrałem w F1, ale z czasem też znudziło.

Zastanawiam się nad sprzedaniem xboxa i kupnem #nintendoswitch. Co myślicie o tym, warto?

Da się fajnie grać na switchu we dwójkę?
  • 19
@Peterov: Musisz mieć na uwadze gry dostępne na NS. Jeżeli myślisz o kanapowym coopie to znajdziesz sporo fajnych gierek. Dla mnie NS sprawdza się spoko do różnych indyków zwłaszcza że nie chce mi się grać w rozbudowane tytuły AAA.
@TheSp_-: właśnie dochodzę do wniosku, że często nie mam tak dużo czasu na granie. Chciałbym sobie pograć w towarzystwie, we dwójkę. Albo w jakieś te popierdółkowe tytuły.
@Peterov: Ja z różową lubię ogrywać overcooked. Swojego czasu na imprezach ze znajomymi graliśmy w MK11. Jeżeli nie robi grafika niektórych gier to konsola powinna się sprawdzić. Od 4 lat non stop ogrywam swoje NS v1 i w sumie nie mam powodu do narzekania. Aktualnie ogrywam Hadesa i Paper Mario ale co jakiś czas nawet w Borderlandsy się zagra albo Apexa. Pominę fakt genialnej Zeldy BOTW ( ͡° ͜ʖ
@Peterov: ja właśnie dawno sie zudzilem GPU, grami AAA, olalem xss i kupilem switcha - ogrywam sobie wszystkie pokemony, diablo 3 w lozko, disco elysium, nawet animal crossing. Jak skoncze poki, to biore sie za serie mario - na prawde jest w co grac i te gry mnie duzo bardziej jaraja niz AAA xd nawet Lego Star Wars sobie gram na switchu, zamiast xboxie
@Peterov: switch to specyficzna konsola, graficznie będzie jeszcze gorzej niż na xboxie. Z przenośnościa też tak 3/10 bo jedynie nintendo switch lite jest w miare wygodne w trzymaniu, ale na nim granie w parę osób nawet nie wiem czy jest możliwe. Wydaje mi się, że w twoim przypadku jednak steam deck lepiej by wypadł. Nintendo przypasuje ci jak jesteś kimś w rodzaju fanboya pokemonów, geekiem czy czymś podobnym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Peterov: to jeszcze ja się dołączę
Kupiłem switcha ponad rok temu, od tego czasu praktycznie swojego ps4 nie odpalam (leży w kartonie od pół roku już chyba).
Musisz się nastawić na specyficzne gry, porzucić myślenie o grach Nintendo jako grach dla dzieci xd i po prostu dobrze się bawić, bo exy są piekielnie grywalne.
Do coopa masz Mario Party, Mario Karta, Smash Bros i masę innych, do tego Zeldy, Mario, kupa