Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zwykly_ktos: Właśnie widać jak znasz sie na rapie. Dzisiejsze polskie raperzyny nie gonią za Stanami. Kopiują Francję i Niemcy. Toteż za kilka lat takiego rapu co w Stanach nie będzie u nas. Był już taki jeden, dobry raper, który twierdził, że za 10 lat (czyli tak jakoś teraz) w PL będzie popularny rap typu Drake. A skończył jak skończył (VNM). A z tych typów na zdjęciu to tylko Sentino jakoś brzmi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: teraz to synonimy kolego. Swiat poszedł do przodu. Najlepiej sprzedaje sie rap. Mozesz toczyć wojenki kto jest bardziej undergroundowy i słuchać tych co nie sa na legalu. Nikt ci nie broni
  • Odpowiedz
Chyba najbardziej denerwuje mnie, że właśnie to rap stał się nowym popem - teraz praktycznie każdy go słucha a "rynek" odpowiada na potrzeby klientów, więc i rap stał się robiony pod mainstream i jedno sezonowe bengery, gatunek mocno się zmienił przez ostatnie 5-10 lat, mnie zostało czekać i liczyć, że rap straci na popularności a następnie wróci do korzeni


@getresh: gościu co ty gadasz w ogóle, to właśnie od okolica 2014
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: Rap po 2014 zaczął jakoś brzmieć xD
Nie wiem co niby wtedy się ciekawego pojawiło na scenie ale od 2016 mamy ostry powrót Popka i chyba od tego momentu uznałbym downgrade polskiej sceny

teraz scena jest nieporównywalnie bardziej różnorodna i każdy znajdzie coś dla siebie.


nie ma być różnorodna tylko ma być porządną muzyką xD po co mi różnorodność skoro 95% brzmi jakby na okrągło robili gałę żulom na dworcu
  • Odpowiedz