Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Często o maturze i prawie jazdy mówi się w pakiecie. To świetnie się składa, bo nie mam ani jednego, ani drugiego. Z matematyki nie mam żadnej wiedzy od gimnazjum, więc over, a prawa jazdy nie wolno mi mieć ze względu na wadę wzroku. W wieku 18 lat dostałem rentę, a 2 lata później, po skończeniu szkoły zacząłem gnić już na całego. Z jednej strony jest mi źle, bo każdy dzień wygląda tak samo, a z drugiej nie mam wystarczającej motywacji, by coś zmienić, bo jest renta i nawet dokładam się do utrzymania domu. A z trzeciej strony, nie wierzę, że gdybym wyjechał do wojewódzkiego, nagle miałbym życie takie jak inni w wieku nastoletnim. Ja tak naprawdę nigdy nie żyłem. Ze względu na chorobę, którą widać gołym okiem od małego byłem gnębiony, każdą wolną chwilę spędzałem w domu, a o zainteresowaniu ze strony płci przeciwnej nie może by mowy.
Niby mam pieniądze, nie muszę pracować w fabryce smrodu jak inne przegrywy, a mimo to nie jestem szczęśliwy. Kasę kisze na koncie, bo w sumie nie wiem, co mógłbym za nią kupić. Normalnego życia za je pośrednictwem nie zdobędę.
#neet #matura #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62728921ad261bf67469bcb4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz