Wpis z mikrobloga

@rozjuszony_przecinek: I tak po sprzedaży wejdziesz w ostatni próg podatkowy, bo chyba nikt tego nie zostawi dla siebie... Z tego co wiem to podobno odkupić to auto może tylko budda, wyłączność chyba na kilka lat, ale ja się tylko pytam xd
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: trochę krzywym okiem na to patrzę, gdy się dowiedziałem o losowaniu to pomyślałem, że pewnie uczestnik loterii musi dać suba i komentarz a tu musi kupić jakiś audiobook za 39zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno złapią się zapaleńcy co kupią i kilkanaście losów, więc profitki ze sklepu będą się zgadzały.

Ale sposób losowania to wielkie "XD"
W regulaminie czytamy "Losowanie nadzoruje powołana przez Organizatora Wewnętrzna Komisja Nadzoru, zwana
dalej Komisją" - szkoda, że nie zrobił komisji zewnętrznej, którzy również mają szkolenia w zakresie przepisów ustawy o grach hazardowych
  • Odpowiedz
@PepeHandss: jeżeli jest to legalna loteria to raczej kwestia komisji i samego losowania jest dograna zgodnie z przepisami. To sami kickster robił więc można u niego na kanale podejrzec, na tłumaczył co i jak.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: captain here. to że auto zostało zbudowane za kwotę X, nie oznacza, że taka jest jego rynkowa wartość. Organizator dysponuje fakturami potwierdzającymi koszt budowy auta, oraz wyceną rzeczoznawcy, która posłużyła do określenia wartości auta.
To, że budujesz dom za 5 mln zł nie znaczy, że go za tyle później sprzedasz, bo po prostu nie znajdzie się na to żaden kupujący.
  • Odpowiedz
@PepeHandss: captain here.
- Wewnątrzna Komisja Nadzoru - wszystko zgodnie z prawem, odsyłam do ustawy o grach hazardowych.
- "losowanie fizyczne, zamiast online na live przy użyciu popularnych programów losujących." - tu nie wiem o co spina, dopiero by był kwik, że scam, gdyby jakiś "program" po naciśnięciu guzika "wylosował" laureata. Wyciąganie losu z urny przed kamerami jest najbardziej legit ze wszystkich dostępnych opcji wyłaniania laureata, każdy widzi, że jest
  • Odpowiedz