Wpis z mikrobloga

Daleko mi do bycia fanką Marietta, ale co wyście tak na nią wsiedli, że komentuje życie ludzi, którzy poszli do RS? Może ja jestem jakaś stara, ale kiedyś za czasów BB to ludzie szli do RS właśnie po to, żeby stać się rozpoznawalnym, a to można poznać po tym, że ludzie komentują co robisz. A że nie robisz nic szczególnego, to komentują wydarzenia z twojego życia. Czyli ta nieszczęsna Marietta robi dokładnie to,czego powinni oczekiwać uczestnicy. Czy coś się zmieniło w międzyczasie?
#hotelparadise
  • 4
@Marjaewa: z jednej strony faktem jest, że Marietta robi z siebie ekspertkę i wchodzi z buciorami w prywatne sprawy innych uczestników. A z drugiej strony Jay zachował się po prostu jak debil i tyle, osoba kreującą się na tolerancyjną obraża wyglad kobiety porównując ją do Jacksona ( ͡° ͜ʖ ͡°) No naprawdę, pocisk jak w podstawówce na poziomie "Twoja stara"
( ͡° ͜ʖ ͡°
@Marjaewa: Marietta uważa jak Hubert i Violka załatwili jej zwycięstwo to teraz należy jej się miejsce wszędzie gdzie dzieje się coś związanego z hotelem. Pamiętam że miała jakieś pretensje bo nie została zaproszona na wspólne oglądanie finału bodajże 3 edycji. Także nie chodzi o to czy komentuje ale jak to robi.
Dżej natomiast wybrał najgorszą możliwą odpowiedź bo przyczepienie się wyglądu gdy można przyczepić się tylu innych rzeczy jest słabe. Nie
@Yzzma: ale czemu Marietta miałaby nie wchodzić w prywatne życie osób,które pokazują swoje prywatne życie przed kamerami? Przecież oni nas sami zapraszają do komentowania swojego prywatnego życia. Ja uważam, że to jest właśnie temat na który gwiazdy RS mogą się wypowiadać. Natomiast nie lubię jak wypowiadają się o wojnie (Kara) czy stopach procentowych.