Wpis z mikrobloga

Mireczki, może ktoś się orientuje. Jak naprawić - albo gdzie - takie coś? Okulary zostały wysłane gdzieś do Poznania (Kraków here), po czym zostały odesłane i wytrzymały dwa dni i się hm „odkleiły”.
Jeden optyk mówił, żeby zamówić na Allegro klej UV i spróbować to skleić, ale zanim to zrobię to może ktoś podpowie coś innego. Dwa dodatkowe zdjęcia w komentarzu.
#kiciochpyta #optyka #optyk
Pobierz sunrise_ - Mireczki, może ktoś się orientuje. Jak naprawić - albo gdzie - takie coś? ...
źródło: comment_1651757369KBwDmf3isWtyZ4LkzWjt29.jpg
  • 12
@sunrise_:
To puściło chyba na jakimś spawie? Wydaje mi się, że klej niewiele pomoże. Miałem kiedyś podobną sytuacje to firma od oprawek zawsze miała jakoś stock części zamiennych na wypadek reklamacji. Może podpytaj u optyka, który prowadzi tą firmę oprawek, może zamówi w ramach reklamacji i wymieni ci samą część za nieduże pieniądze.
@sunrise_: Jeśli optyk nie chciał sam tego zrobić to albo nie miał warunków albo dobrze wiedział, że nie warto tego naprawiać. Ze swoich doswiadczeń to kleiłem kiedyś sam okulary (było dobrze tydzień) i dostałem od optyka reprymende żebym nic na przyszłość nie babrał klejem, tylko jemu przynosił. Robi naprawy za darmo, pieniadze wzial tylko wtedy jak musial z kleju czyścić :)