Wpis z mikrobloga

@Yzzma: nie wydaje mi się aby był wcześniej w jakimś poważniejszym związku, nie wygląda też na takiego co mógłby wyrwać laskę w klubie na jedną noc czy korzystać z usług pań parających się najstarszym zawodem świata.
Ja nie mam zamiaru bardzo bronić tej całej Pyśki. Ale w momencie, kiedy tłumaczyła że czuje się osaczona itd., powiedziałam sama do siebie, że trochę ja rozumiem. Nawet kota można zaglądnąć .
Fakty są takie, że wg tego co pokazują, ona mało z siebie daje, co więcej nie dopuszcza Adama do siebie. Jeśli chodzi o Adama, na prawdę niewiele można mu zarzucić - dba o żonę, stara się by niczego jej nie
@zjem_twoj_bigos Tak, tak z racji checi odmozdzenia też oglądałam poprzednie odcinki jestem na bieżąco... Dlatego moje zdanie nie jest ukierunkowane na żadną ze stron zdecydowanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje że się ogarnie - i po tej 'rozlace' zagrają w otwarte karty- i się dogadają. Coś ustalą.
Co do tych zakupów w mięsnym , to na jego miejscu, kiedy ona mówi, 'No jak masz ochotę to se weź' , to