Wpis z mikrobloga

kretynie a słyszałeś o czymś takim jak buff? Żaden szanujący sie trader nie kupuje na podstawie cen z gównostronek za paysafecard od mamy na komunię


@karski: no i po co on ma to sprzedawać na buffie, skoro za balans może sobie co najwyżej kupić skiny, jeżeli nie jest Chińczykiem, a jak mniemam woli dostać hajs na konto xD

@JemMandarynke: sprawdź skinport, z tego co słyszałem jest opcja przelewu kasy na
  • Odpowiedz
  • 0
@vanillla_guy nie sprzedawać, buff to wyznacznik cen, dlatego cs.money już nic nie znaczy. Ja normalnie biorę cenę z buffa uwzględniając pattern, float i trendy minus 10-15 procent
  • Odpowiedz
@JemMandarynke Sam nie sprzedawałem tam ale na csgofloat można sprzedawać skiny i jest opcja wypłaty gotówki na kartę, wiadome że jakiś % mały z tego mają ale lepsze to niż trzymać to w nic nie wartej steamowej walucie ( ͡~ ͜ʖ ͡°) I prosze cię niech znajomy ustawi profil na prywatny i nikogo teraz nie dodaje. Będzie mial w #!$%@? zaproszeń od scammerow najpewniej. I nóż jest wart
  • Odpowiedz
@JemMandarynke Z tymi ludźmi na reddicie to bym też uważał, ogrom scammerow i ogólnie ludzi próbujących wykorzystać nieświadomych ludzi. Także nie bierzcie żadnych dziwnych ofert stamtąd przypadkiem ani nie klikajcie jakichs dziwnych linków
  • Odpowiedz
A zawsze też macie opcje dopytać się/sprzedać to komuś kto zajmuje się handlem skinów jako jego główny zarobek, taki np. Ohnepixel albo Anomaly. Rzucasz np do ohne donate 5$ na jego stream na twitch i ci zrobi pricecheck. A jako że to jest skin z zakładki highly liquid to możliwe że byliby nawet zainteresowani kupnem
  • Odpowiedz