Wpis z mikrobloga

I jak to ma przewyższyć FAME? To wygląda jak trochę lepiej dofinasowane Royal Division

1.Malik odklejeniec - wahania nastroju jak 14 letnia dziewczynka, plus uber spermiarz i nieobiektywna osoba względem innych zawodników
2. Ranodmy robią dymy z dupy, chyba chcą być jak Polak i Ferrari w FAME
3. Pawłoski daje się #!$%@?ć w dupe
4. CRINGE
5. Kolesiostwo - Malik #!$%@? po innych że przeklinają i robią wiochę, ale jak koledzy robią to samo to oczywiście #!$%@? jaja
6. Ochrona to też jakaś kpina, typy lecą do siebie kiedy chcą

Ogólnie jak Fame zaczął #!$%@?ć #!$%@? akcje to życzyłem High League sukcesu, ale jak widzę jak to się teraz rozwija to już wole oglądać Boxdela i Gole niż pozera Malika który się wywyższa nad innymi i ma humor 12 letniego gimbusa co znalazł kobiecy układ rozrodczy w książce do biologi. Nie dziwie się że topowi influencerzy nie chcą tam uczestniczyć, pomijając aspekt finansowy to nie wyobrażam sobie jak Nitro, Xayoo czy tam Wardęga dają po sobie #!$%@?ć przejaranemu gościowi który na siłę sam próbuje tworzyć dymy

#highleague #famemma #royaldivision #malikmontana #patostreamy
  • 7
@LonesomeWild: Osobiście do Malika absolutnie nic nie mam i lubię jego muzykę, ale jeśli chodzi o jego osobę i całe GM2L to mi wystarczy to co widziałem w tym podcaście prowadzonym przez Adme kiedy tam byli. Gość pomimo tego, że nie jest typowym tubylcem z pochodzenia i robi tu karierę o której może pomarzyć wiele osób podobnie jak dużo z jego kolegów mówił, że polska jest nietolerancyjnym krajem co jest samo