Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś treka marilina 5/4 na tourneyach i jest w stanie coś więcej o tych rowerach powiedzieć? Przespałem czas kiedy marliny 5 na acerach były po ok 2300pln, więc budżet się znacząco nie zwiększył, ale ceny rowerów niestety już tak:/
#trek #rower #mtb
  • 5
  • Odpowiedz
@d1ck: nie, serio. Kupiłem sobie rower na Clarisie, żeby było tanio i coby nie żałować jak mi szersza opona nie przypasuje z myślą, że sprzedam i kupię coś lepszego, ale potem rynek #!$%@?ło i zostałem z tym Clarisem.
Gdy mi się Claris zawinął, chłopacy na serwisie wsadzili mi Tourneya, bo dało się go wyregulować pod 8 rzędów i był na miejscu, zrobiłem od tego czasu jakieś 3700km i nie mam
  • Odpowiedz
@d1ck: ale te Marliny 4/5 to największe gówno przecie jest jakie Trek oferuje. Zreszta nawet w 8-ce za 5k dają SX-a. Jak ma być tanio to szukałbym raczej jakiegoś Rockridera albo Krossa. Jak koniecznie chcesz Treka to w miarę nową używkę X-Caliber.

Edit: Marlin 6 ma Deore, ale 3.5k kosztuje, to ten wygląda w miarę ok.
  • Odpowiedz
@d1ck: tourney to #!$%@? sprawa w mtb, nie dało się tego ustawić przejechałem na tym może 2000km, z początku od razu kupiłem nowe pedały bo było tak, że przy zmianie przełożenia nic się nie działo a za jakiś czas albo nawet sporo później to zaskoczyło i noga objeżdżała z pedału, teraz mam 1x11 deore i tył chodzi elegancko po 2.5k km. nie wiem jak przednia przerzutka deore się sprawuje, ale
  • Odpowiedz