Wpis z mikrobloga

#gry #ps4 #ps4pro #xbox #xboxone #beyondtwosouls
Z półtora roku temu padło mi gpu i zatrzymałem się gdzieś w połowie tej gry. Dzisiaj rano mi się przypomniało, że giera nadal leży na dysku to korzystając z tego, iż cały dzień miałem wolny to z godzinę temu ją skończyłem a teraz jestem po seansie wszystkich pozostałych zakończeń na yt. Jak macie jakiś słabszy okres psychiczny czy coś w ten deseń to sobie odpuśćcie. Im starszy się robię, tym bardziej wrażliwy - ja #!$%@?ę #!$%@? mać jaki dół( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie to, żebym uronił łzę bo przecież chłopaki nie płaczą, co nie? Aż sześciopaka musiałem napocząć który to zapewne przed snem zostanie unicestwiony. Gameplay super drewniany ale fabuła mnie wciągnęła mocno. Następna stacja: Detroit.
  • 13
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Standardowo a`la Pulp Fiction i było zjadliwie. #!$%@?łem dzisiaj z dysku Life is Strange True Colors bo po genialnej jedynce wydało mi się jakieś takie nijakie, małe i nieambitne. Przeszedłem pierwszy rozdział i zacząłem się zastanawiać czego mi brakowało. No i właśnie BTS, pomimo, iż gameplay nawet jak na produkcje Quantic to dramat, było właśnie tym czymś.
  • Odpowiedz
@krucjan: Zacząłem grać w produkcje QD od Fahrenheit/Indigo Prophecy na ps2 i mocno polecam ten tytuł bo można go ograć w zremasterowanej wersji nawet na pc za 200zł. Przy tej gierce przeżyłem podobny szok jak podczas Gta 3 i Shenmue na Dreamcaście.
  • Odpowiedz
@Medonix: No, mam podobnie ale zobaczymy co im wyjdzie, zwłaszcza, że w razie co to będzie ponoć Fallen Order 2. Jakby jakieś remaki KOTOR`ów wyszły tobym też się nie obraził. Pamiętam jak się jarałem tym:
T.....g - @Medonix: No, mam podobnie ale zobaczymy co im wyjdzie, zwłaszcza, że w raz...
  • Odpowiedz