Wpis z mikrobloga

Polacy nie myją dupy po sraniu część 96
Ja wiem, że "mycie dupy po sraniu" brzmi śmiesznie i zarzutkowo, ale takie nie jest.
Nie wiem również dlaczego ludzie wyzywają mnie za sugerowanie tego, żeby myć dupę po sraniu. Naprawdę dla niektórych bidet, nakładka na muszlę klozetową, albo mycie dupy nad wanną/prysznicem po zrobieniu dwójki to taki nowobogacki pomysł niczym sushi, albo dieta pudełkowa? Czy powinniśmy wyśmiewać osoby bardziej od nas higieniczne, czy powinniśmy brać z nich przykład?

Czasy brudnych dup się skończyły, a powinny skończyć się w momencie przeniesienia sławojki na polu do toalety w domu.
Nawet Hindusi czy inni Arabowie, których to wykopki kojarzą z brudem, myją dupy po sraniu. Chcecie być od nich brudniejsi? Nie sądzę
Z takich ciekawostek to Muzułmanie używają prawej ręki do np. jedzenia, a lewej "nieczystej" do podcierania się i podmywania się. Tymczasem w #polska nawet koncept podmywania się jest jakiś taki "zbyt nowoczesny". W końcu kojarzy się z gogusiami z Warszawy. A nie powinien być tak kojarzony.

Gwarantuję wam, że jeżeli umyjecie dupę po sraniu, chociaż tak po 2-3 razach na początek, to poczujecie się jak nowonarodzeni ludzie. Mam nawet teorię, że tym jest Nirwana w Hinduizmie. Osiągniecie wewnętrzny spokój, poczucie higienicznego spełnienia i uczucie wyższości nad brudasami, którzy otwarcie mówią, że nie myją dupy po sraniu.

Tak jak pan @paczelok napisał

polacy nie myją dup i ulegają wpływom marketingowym producentów papieru

no ale co się dziwić skoro przodkowie większości populacji chodzili srać na pole jeszcze 100 lat temu niecałe

Nie ulegajcie wpływom producentów papieru toaletowego. Jednostkowy koszt mycia dupy jest mniejszy niż 3, 4, 10, czy ile tam listków papieru używacie

Moje rady dla Wykopków:
Budujesz dom? - wstaw tam bidet
Remontujesz mieszkanie? - znajdź miejsce na bidet
Naprawdę nie możesz znaleźć miejsca na bidet? - kup nakładkę na sedes
Nie masz 150 - 1500 złotych na nakładkę na sedes? - myj dupę nad wanną/pod prysznicem

#higiena #bidet #toaleta #srajzwykopem
niochland - Polacy nie myją dupy po sraniu część 96
Ja wiem, że "mycie dupy po srani...

źródło: comment_16516823424pirweGxpKkMsAdRJWYPRB.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Kidkudi: Moja walka o czyste dupy Polaków może i jest wysrywem, ale wysrywem w dobrej wierze. Wierzę, że może chociaż jeden wykopek spróbuje i poczuje ulgę i oświecenie jak mógł żyć bez mycia dupy przez tyle lat
  • Odpowiedz
@niochland: W sumie coś w tym jest. Przez ten cały #!$%@?łek z covidem w sklepach brakowało papieru toaletowego i raz miałem taką sytuacje, że nie miałem czym się podetrzeć. Potem zdałem sobie sprawę że obok sedesu mam umywalkę. Na początku trochę obrzydzenie, bo tak dziwnie mokrą łapą gówno zmywać. Ale muszę powiedzieć, że jest to o wiele skuteczniejsze i wygodniejsze niż papier toaletowy. I gdybym mógł to bardzo bym chciał mieć
  • Odpowiedz
Tak jak pan @paczelok napisał


polacy nie myją dup i ulegają wpływom marketingowym producentów papieru

no ale co się dziwić skoro przodkowie większości populacji chodzili srać na pole jeszcze 100 lat temu niecałe


@niochland: ()( ͡ ͜ʖ ͡)( ʖ̯)
  • Odpowiedz