Wpis z mikrobloga

@PiO7R: czy ja dobrze słyszałem, że te "prawilniaczki" się odgrażały, że na policję będą dzwonić? xD "halo policja bo tu są Ukraińcy, którym chcieliśmy n-----ć, ale tak srednio nam idzie, plz help"
  • Odpowiedz
@PiO7R: Seba suchoklates, wersja polska C podłazi z tekstem"Co k---a, takie cwaniaki jesteście??" i w tym momencie ziomus z Ukrainy na spokojnie gościa kładzie na ziemię. Wokoło lata Baba baleron 4x większa od gościa, który burzył do tych Ukraińców, i trzyma za fraki suchoklatesa jakby trzymała jamnika na smyczy.

Just podkarpacka wies things ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@PiO7R: jaki Seba xD przez 3 min trzyma go baba 2x większa a jak się wyrwał to momentalnie został powalony i dostał dwa kopy xD Napinał się a nawet jednego ciosa nie wyprowadził.
  • Odpowiedz
@PiO7R: jak dla mnie Ukraińcy mogą tworzyć bataliony których zadaniem będzie n-----------e takich wieśniaków.

Pan Ukrainiec - ładny improwizowany rzut patykiem, łaskawie drugiego buta nie załadował na czaszkę tylko kopnął w dupę jak bura sukę
  • Odpowiedz
@PiO7R: nie pochwalam zachowania tego gościa ale typki co stały za kamerą też zamiast się wycofać to stoją i chojrakują kamerując go dalej. Oczywiście nie jest to dla żadne usprawiedliwienie dla jego zachowania ale osobiście wolałbym się w sytuacji możliwej konfrontacji z nawalonym gościem oddalić się jak najprędzej i jak najdalej. Podążanie za nim z telefonem mogło się skończyć bardzo różnie. Imho najlepiej zachowała się ta panna co gościa powstrzymywała
  • Odpowiedz
@PiO7R: Raz w zyciu byłem w takim stanie, na szczescie trafił się Pan który mnie spacyfikował 2 sążnymi b-----i na ryj ( na tyle dobrymi że zalany krwią wylądowałem w szpitalu) lekcja bardzo dobra bo już sie nigdy tak nie schlałem żeby nie ogarniać :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzeznia22: co? Byłem w wielu wiejskich sklepach na prowincji i najczęściej ludzie do obcych byli mega mili i uprzejmi. Nigdy tego co napisałeś nie zaobserwowałem.
  • Odpowiedz